Atakų škvalu rungtynes pradėjusios lietuvės jau pirmame kėlinyje įmušė 6 įvarčius ir pasiuntė varžoves į nokdauną. Per pirmas 45 minutes hetriką atliko Šiaulių „Gintra-Universitetas“ ekipos lyderė Rimantė Jonušaitė, du įvarčius pridėjo Ispanijoje rungtyniaujanti Liucija Vaitukaitytė, vienu tiksliu smūgiu pasižymėjo MFA „Žalgiris“-MRU puolėja Ugnė Lazdauskaitė. Libanietės į šią lietuvių įvarčių fiestą atsakė tik kartą.

Antrame kėlinyje Lietuvos rinktinės vyriausias treneris Rimantas Viktoravičius atliko daug keitimų, o paskutinį tašką rungtynėse padėjo MFA „Žalgiris“-MRU žaidėja Laura Ruzgutė.

Iškovojusi pergalę rezultatu 7:1 Lietuvos moterų rinktinė pagerino savo pelnytų įvarčių per rungtynes rekordą bei pakartojo 2007 metais užfiksuotą pergalės didžiausiu įvarčių skirtumu rekordą.

2007 m. gegužės 25 d. Šiauliuose vykusiame Baltijos taurės turnyre Lietuvos rinktinė buvo įveikusi rezultatu 6:0 Latvijos rinktinę. Tąsyk po 2 įvarčius pelnė Raimonda Bložytė ir Raimonda Kudytė, po vieną – Viktorija Budrytė ir Justina Lavrenovaitė.

Lietuvos rinktinė paskutines tarptautinio turnyro „Our Game“ rungtynes Jerevane sužais poryt, balandžio 12 dieną. Lietuvaičių varžovėmis bus turnyro šeimininkės Armėnijos futbolininkės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)