R. Mancini Vilniuje pratęsė jam treniruojant nepralaimėtų rinktinės mačų seriją iki 25-ių ir taip susilygino su paskutinę pasaulio čempionų taurę į Apeninų pusiasalį 2006 metais atvežusiu Marcello Lippi.

Gana blankiame pirmame kėlinyje italai turėjo milžinišką kamuolio kontrolės persvarą, tačiau strigo klampioje lietuvių gynyboje ir išsiskyrė vos keliais kiek aštresniais epizodais prie šeimininkų vartų.

Abu įvarčius svečiai LFF stadione įmušė po pertraukos – vos prasidėjus antram kėliniui tiksliai smogė po keitimo į aikštę žengęs Stefano Sensi, o jau tiksint paskutinėms antro kėlinio sekundėms 11 metrų baudinį įmušė ekipos puolimo lyderis Ciro Immobile.

Po rungtynių spaudos konferencijoje paklaustas apie tai, ar nenustebino lygus rezultatas po pirmo kėlinio, Italijos rinktinės vairininkas Roberto Mancini tikino, jog toks rezultatas jam nebuvo staigmena.

„Nebuvo keista, nes visos rungtynės yra sudėtingos. Pirmame kėlinyje lietuviai gynėsi labai gerai, uždarė visas erdves, nebuvo lengva atakuoti, neturėjome daug situacijų. Mačas buvo sudėtingas, nes tokiame lygyje lengvų rungtynių nėra“, – akcentavo specialistas.

Jis taip pat pridūrė, jog jo ekipai reikėjo laiko prisitaikyti prie stadiono dangos.

„Buvo sudėtinga žaisti ant tokios dangos, bet ne tik dėl to, kad ji dirbtinė, bet ir dėl to, kad kai antradienį treniravomės, lijo lietus ir kamuolys judėjo greičiau, o šį kartą veja buvo sausesnė ir žaidimas pasikeitė“, – pasakojo jis.

Paprašytas įvardinti esminius abiejų rungtynių kėliniu skirtumus, R. Mancini teigė, jog antrame pavyko žaidime įvesti daugiau dinamikos, o tai nulėmė ir įvarčius.

„Labai skyrėsi abu kėliniai, pirmasis buvo ganėtinai lėtas, antrame žaidėme daug geriau, greičiau perdavinėjome kamuolį ir turėjome daugiau situacijų. Galbūt galėjome pelnyti ir daugiau įvarčių, bet rungtynės susidėjo iš dviejų dalių, kurios buvo labai skirtingos.

Turėjome daug progų, jei laimėtume visas rungtynes 2:0 – būčiau laimingas. Tai yra geras ir teigiamas rezultatas, o mūsų žaidėjai šioje sezono dalyje yra ganėtinai pavargę“, – pasakojo specialistas.

Kitose C grupės rungtynėse tuo pačiu metu susitiko Šiaurės Airija ir Bulgarija, kurios išsiskyrė be įvarčių.

Standings provided by SofaScore LiveScore