„Vikingai“ šiame mače į priekį įsiveržė jau 4 rungtynių minutę po tikslaus Genaro Samsonik smūgio. Nepaisant praleisto įvarčio, Kauno komanda ilgiau kontroliavo kamuolį, bet lengvų kelių prie varžovų vartų nerado.

Nemaža dalis „Kauno Žalgirio“ smūgiu skriedavo šalia vartų, dar kai kuriuos smūgius atrėmė Jonavos vartininkai. „Vikingai“ savo ruožtu ir patys turėjo kelias geras progas, bet daugiau įvarčių iki pertraukos neįmušė.

Didžiąją antrojo kėlinio dalį žaidimas buvo toks pat ir tik sužaidus daugiau nei pusę kėlinio buvo įmuštas antrasis įvartis. Jį ir vėl pelnė „Vikingai“, o šįkart pasižymėjo Vladimiras Derendiajevas.

Visgi Jonavos komanda susikrautą dvejų įvarčių persvarą greitai iššvaistė. Su penkiais aikštės žaidėjais žaisti pradėjęs Kauno klubas vos per dvi minutes įmušė du įvarčius, o juos abu pelnė Artūras Juchno.

„Kauno Žalgiris“ net ir išlyginęs rezultatą žaidė su penkiais aikštės žaidėjais ir siekė pergalės, bet „Vikingai“ kantriai gynėsi ir laukė savo progos kontratakuoti. Tačiau daugiau šansų komandos neišnaudojo ir pirmosios finalo rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Atsakomosios finalo rungtynės Prienų arenoje bus žaidžiamos jau po trijų dienų – kovo 27 dieną.

Rezultatas:

Jonavos „Vikingai“ 2 : 2 „Kauno Žalgiris“

4‘ [1 : 0] Genaras Samsonik

34‘ [2 : 0] Vladimir Derendiajev

36‘ [2 : 1] Artūr Juchno

37‘ [2 : 2] Artūr Juchno

Antradienį salės futbolo A lygoje buvo sužaistos ne tik pirmosios finalo rungtynės, bet ir pirmosios mažojo finalo rungtynės, kovojant dėl bronzos. Kaip ir didžiajame finale, taip ir mažajame finale buvo panašus scenarijus – namuose žaidusi Gargždų „Pramogos“ ekipa susikrovė solidžią persvarą, bet rungtynių pabaigoje Mažeikių VIP ją gerokai sumažino. Visgi, pirmąjį tarpusavio mačą „Pramogos“ laimėjo rezultatu 4:3.

VIP šiose rungtynėse žaidė be traumuoto savo lyderio Edgaro Baranausko. Nepaisant to, jie pirmieji atliko stiprų ir pavojingą smūgį į varžovų vartus, bet „Pramogų“ vartininkas į smūgį sureagavo.

„Pramogoms“ visgi pirmiesiems pavyko pralaužti ledus. Po kampinio gražiu smūgiu 7 minutę pasižymėjo Mantas Perepliotovas.

Po keturių minučių šeimininkų persvarą didino Edgaras Makarovas, o 16 minutę įvartį pelnė ir Valdas Pocevičius, tad Gargždų klubas į pertrauką išėjo pirmaudamas rezultatu 3:0.

Negana to, 27 minutę „Pramogos“ pelnė ir ketvirtą įvartį. Perėmę kamuolį varžovų aikštės pusėje, „Pramogos“ surengė greitą kontrataką, po kurios įvartį pelnė Algimantas Bačanskis.

Nors „Pramogos“ pirmavo jau 4 įvarčiais, VIP nepasidavė ir parodė savo charakterį. Jų žaidimas privertė varžovus gan greitai peržengti pražangų limitą, tad 32 minutę komanda gavo progą mušti baudinį, bet Marius Butėnas jo nerealizavo.

Po minutės į „Pramogų“ vartus buvo paskirtas dar vienas baudinys. Šįkart prie kamuolio stojo Tadas Markevičius, kuris nesuklydo ir įmušė pirmąjį savo komandos įvartį.

Po šio įvarčio VIP nusprendė žaisti „va bank“ – su penkiais aikštės žaidėjais. Tai davė vaisių, kadangi 36 minutę „žaidžiančiuoju vartininku“ tapęs M.Butėnas varžovų persvarą sumažino iki dvejų įvarčių.

VIP ir toliau siekė mušti įvarčius, bet paskutinį jų jie pelnė jau tik 40 minutę po tikslaus Edgaro Stankevičiaus smūgio. Dar vieno įvarčio VIP ekipai pritrūko ir pergalę šventė „Pramogos“.

Atsakomasis mažojo finalo susitikimas kovo 27 dieną bus žaidžiamas Radviliškio sporto arenoje.

Rezultatas:

Gargždų „Pramogos“ 4 : 3 Mažeikių VIP

7‘ [1 : 0] Mantas Perepliotovas

11‘ [2 : 0] Edgaras Makarovas

16‘ [3 : 0] Valdas Pocevičius

27‘ [4 : 0] Algimantas Bačanskis

32‘ Marius Butėnas (VIP) – neįmušė 10 m.b.

33‘ [4 : 1] Tadas Markevičius (iš 10 m.b.)

36‘ [4 : 2] Marius Butėnas

40‘ [4 : 3] Edgaras Stankevičius