Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes svečiuose Barselonos vienuolikė varžovams pralaimėjo 2:4.

Trečiadienio mače, kurį stebėjo daugiau nei 56 tūkst. žiūrovų, įvarčius nugalėtojams pelnė argentinietis Lionelis Messi (42 min.) ir švedas Henrikas Larssonas (90+2 min.).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Oscaras (66 min.).

"Barcelona" rungtynes baigė nepilnos sudėties - 39-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas brazilas Ronaldinho.

Turnyro pusfinalyje Saragosos "Real" futbolininkai susitiks su Madrido "Real" klubu.

Į turnyro pusfinalį iškopė ir La Korunjos "Deportivo" vienuolikė, kurios varžove bus Barselonos "Espanyol" komanda.

Trečiadienį Valensijoje be žiūrovų buvo žaidžiamos likusios 46 atsakomojo mačo tarp "Valencia" ir "Deportivo" klubų minutės, per kurias svečiai 70-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Prieš savaitę (sausio 25 d.) pradėtose rungtynėse šeimininkai jau nuo 9 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Carloso Marchenos.

44-ą susitikimo minutę Davidas Villa išvedė "Valencia" ekipą į priekį, tačiau po kelių akimirkų į linijos teisėją pataikė iš tribūnų paleista moneta ir rungtynės buvo nutrauktos esant rezultatui 1:0.

Pirmąjį ketvirtfinalio mačą namuose "Deportivo" laimėjo 1:0.