„Tai ne tik malonus įvertinimas, bet ir milžiniška atsakomybė. Žinoma, kaip ir prieš kiekvieno sezono pradžią, jauduliukas yra didesnis, tačiau neabejoju, kad su kiekvienomis rungtynėmis jis mažės“, – sakė praėjusiais metais į nacionalinės vyrų futbolo rinktinės kandidatų sąrašą patekęs D. Barauskas.

Debiutines naujojo A lygos sezono rungtynes „Riteriai“ žais prieš Vilniaus „Žalgirį“.

Priminsime, kad pagal pirminį tvarkaraštį ši dvikova buvo numatyta dar kovo 5 dieną, tačiau dėl COVID-19 protrūkių sostinės derbį teko nukelti. Būsimi varžovai šeštadienį jėgas jau išbandė oficialiame mače, tuo tarpu „Riteriai“ tądien tik atnaujino visaverčių treniruočių procesą.

„Nors pirmasis sezono susitikimas yra itin svarbus psichologiškai, reikia stengtis neužsikrauti sau papildomos emocinės naštos. Po kelių treniruočių labai sudėtinga atsakyti, kokią įtaką turės dėl koronaviruso padaryta pauzė. Faktas tas, kad pilna sudėtimi treniravomės vos keletą kartų ir komandinis ritmas yra išsiderinęs“, – kalbėjo vienu iš ekipos vicekapitonų tapęs vartininkas Armantas Vitkauskas.

„Žalgiris“ ir „Riteriai“ pasiruošimo sezonui metu aikštėje jėgas pasitikrino dukart: pirmose rungtynėse pergalę iškovojo „Riteriai“, antrose atsirevanšavo 2020 m. čempionai.

„Mačai su „Žalgiriu“ visuomet būna emocingi, lydimi daugiau energijos, noro, tačiau reikia suprasti, kad tai tėra vienos iš 36 rungtynių ir jose įmanoma laimėti tiek pat taškų, kiek bet kuriose kitose. Manau, kad rytojaus susitikime abi komandos bus identiškoje situacijoje, nes tiek mes, tiek žalgiriečiai dėl visiems žinomų priežasčių ilgą laiką buvome iškritę iš rikiuotės“, – sakė taipogi vicekapitonas, trečius metus „Riteriuose“ pradėsiantis Mindaugas Grigaravičius.

Šis sezonas „Riteriams“ bus aštuntasis iš eilės aukščiausioje šalies lygoje. „Trakų“ vardu startavę 2014-aisiais, per tuos septynerius metus vilniečiai iškovojo du sidabro ir tris bronzos medalius.

„Čempionatas – ne sprintas, o maratonas, todėl kiekvienų rungtynių kaina yra vienoda. Šiemet komandoje turime didelę ir sveiką konkurenciją, kuri verčia dar sunkiau dirbti treniruotėse ir leidžia visiems tobulėti.

Futbolas yra nenuspėjamas, todėl nesvarbu, ar žaidžia favoritai prieš autsaiderius, ar dvi lygios komandos, turime išeiti į aikštę ir įrodyti, kad esame geresni. Mūsų komanda puikiai sukomplektuota, dirbome sunkiai, todėl esame pasiruošę“, – reziumavo D. Barauskas.

A lygos rungtynės „Žalgiris“ – „Riteriai“ bus žaidžiamos antradienį 17:00 valandą Vilniaus „Sportimos“ manieže. Mačas vyks už uždarų durų.