Londono „Arsenal“ ekipa savo aikštėje 2:1 pranoko Londono „Tottenham“ komandą, kurios gretose ryškiausiai pasirodė Erikas Lamela.

19-ąją minutę susižeidusį Heung-min Soną pakeitęs argentinietis 33-ąją minutę išvedė „Tottenham“ į priekį pelnydamas vieną gražiausių sezono įvarčių – puolėjas kamuolį į vartus pasiuntė sudėtingu „rabona“ stiliumi.

Vis dėlto pergalės tai negarantavo. Jau 44-ąją minutę rezultatą išlygino Martinas Odegaardas, o 64-ąją minutę „Arsenal“ pranašumą suteikė Alexanderio Lacazette'o realizuotas 11 metrų baudinys.

Jose Mourinho auklėtinių užduotį išsigelbėti apsunkino tas pats E. Lamela. 29-erių futbolininkas 69-ąją ir 76-ąją minutėmis užsidirbo po geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės.

Per likusį laiką Mikelio Artetos treniruojami „kanonieriai“ atsilaikė.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Leicester City“ 5:0 sutalžė „Sheffield United“, o „Brigthon“ 2:1 palaužė „Southampton“.

Paskutiniajame dienos mače „Manchester United“ varžovų įvarčio į savus vartus dėka 1:0 palaužė „West Ham“.