21-erių saugas šiuo metu priklauso Kroatijos aukščiausioje lygoje žaidžiančiai „Goricos“ komandai, Alytuje P. Golubickas rungtyniaus nuomos pagrindais.

Futbolininkas karjerą pradėjo „Dainavos“ akademijoje. Atkreipęs futbolo skautų dėmesį jis persikėlė į Angliją, kur tobulėjo „Yeovil“ klube.

Į DFK „Dainavą“ P. Golubickas grįžo 2018–ųjų metų vasarą ir iš karto tapo tvirtu komandos lyderiu LFF I lygos pirmenybėse. Kitame sezone jaunasis Lietuvos futbolo talentas buvo skolinamas Marijampolės „Sūduvai“.

Kertiniu marijampoliečių žaidėju tapęs saugas svariai prisidėjo prie „Sūduvos“ iškovoto A lygos titulo bei istorinio žygio Europos lygos atrankos turnyre. Tais pačiais metais P. Golubickas debiutavo ir Lietuvos nacionalinėje rinktinėje.

Toks žaidėjo pasirodymas neliko nepastebėtas ir užsienio klubų. 2020 metų sezone žaidėjas buvo skolinamas kroatų „Goricai“, o vėliau ir parduotas.

Artimiausios dainaviečių rungtynės įvyks jau šį šeštadienį. Antrajame A lygos ture Fabio Mazzone auklėtinių lauks Vilniaus „Žalgirio“ iššūkis.