Po du įvarčius čempionato lyderiams pelnė Riyadas Mahrezas ir Kevinas De Bruyne, vieną pridėjo Ilkay Gundoganas.

Dviem rezultatyviais perdavimais pasižymėjo Philas Fodenas.

Svečių gretose savo pavardes į protokolą įrašė Jamesas Wardas-Prowse'as bei Che Adamsas.

Nepaisant nesėkmės praėjusiame ture „Manchester United“, „miestiečiai“ tuos pačius „raudonuosius velnius“ turnyro lentelėje lenkia milžiniška 14 taškų persvara.

„Southampton“ laikosi 14-oje vietoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo metu Ispanijos čempionate lyderių poziciją sutvirtinti pavyko Madrido „Atletico“. Diego Simeone auklėtiniai savoje aikštėje 2:1 (1:1) palaužė bendravardžius iš baskų krašto Bilbao „Athletic“.

Svečiai po Ikero Muniaino tikslaus smūgio pirmavo beveik iki pat pirmojo kėlinio pabaigos, bet prieš pat pertrauką svarstykles išlygino Marcosas Llorente.

Lemiamas buvo 51-ą min. Luiso Suarezo realizuotas 11 m baudinys.

D. Simeone tai buvo 309-oji pergalė stovint prie „Atletico“ vairo. Jau dešimtmetį Madride dirbantis 50-metis argentinietis tapo klubo rekordininku.

Sužaistų rungtynių skaičiumi su artimiausiais persekiotojais susilyginęs „Atletico“ lenkia „Barcelona“ 6 taškais, Madrido „Real“ – 8 tšk.