Nors UEFA Europos lygos aštuntfinalio burtai į vieną porą suvedė „Manchester United“ ir „Milan“ klubus, šį savaitgalį Ibra patyrė traumą ir trims savaitėms iškrito iš rikiuotės.

Z. Ibrahimovičius buvo pakeistas rungtynių tarp „Roma“ ir „Milan“ (1:2) ekipų 56 minutę, o netrukus paaiškėjo, kad susižeidė šlaunies raumenį.

Tai reiškia, kad jis negalės padėti saviškiams per du Anglijos ir Italijos futbolo galiūnų susirėmimus, pirmasis kurių vyks kovo 11 d. Mančesteryje, o antrasis – kovo 18 d. Milane.

Raudonųjų Velnių aprangą charizmatiškasis veteranas iš Švedijos vilkėjo 2016-2018 metais ir per sužaistus 53 mačus pasižymėjo 29 įvarčiais. Vėliau Ibra išvyko žaisti į JAV, o tada grįžo į Italiją.

„Manchester United“, kuris Anglijos „Premier“ lygoje žygiuoja antras, šešioliktfinalyje lengvai (4:0 ir 0:0) įveikė San Sebastiano „Real Sociedad“ barjerą.

Tuo metu taip pat antrą vietą Italijos „Serie A“ užimantis „Milan“ tik dėl svečiuose pelnytų įvarčių taisyklės (2:2 ir 1:1) palaužė Belgrado „Crveną Zvezdą“.

UEFA Europos lygos finalas planuojamas gegužės 26 d. Gdanske, Lenkijoje.