Londono „Chelsea“ namuose 0:0 sužaidė su „Manchester United“ futbolininkais.

Rungtynes aktyviau pradėjo „mėlynieji“, tačiau pirmoje mačo pusėje didžiausias pavojus kilo būtent prie jų vartų – Callumui Hudsonui-Odoi palietus kamuolį ranka teisėjas neskyrė 11 metrų baudinio tik po VAR peržiūros.

Antrajame kėlinyje abi komandos aktyviai kūrė progas, tačiau pasižymėti nė vienai ekipai taip ir nepavyko.

Kitose rungtynėse Londono „Tottenham“ namie 4:0 susitvarkė su „Burnley“. Du įvarčius pelnė Garethas Bale'as, po vieną – Lucasas Moura ir Harry Kane'as.

Londono „Arsenal“ vienuolikė svečiuose 3:1 pranoko „Leicester City“. Nors „lapės“ išsiveržė į priekį 6-ąją minutę, „kanonieriams“ pergalę atnešė Davido Luizo, Alexanderio Lacazette'o ir Nicolaso Pepe įvarčiai.

Į pergalių kelią po keturių iš eilės pralaimėjimų galiausiai grįžo „Liverpool“. Čempionai svečiuose 2:0 įveikė autsaiderius „Sheffield United“.