„Atletico“ namuose 0:2 neatsilaikė prieš „Levante“. Tai yra pirmasis Madrido ekipos pralaimėjimas savame stadione nuo 2019 metų gruodžio.

Atsilikimą nuo lyderių sugebėjo sumažinti jų kaimynai Madrido „Real“, kurie Casemiro įvarčio dėka 1:0 palaužė „Real Valladolid“.

Nors neseniai „Atletico“ dar džiaugėsi 10 taškų pranašumu, „Real“ po ketvirtosios pergalės iš eilės jau atsilieka tik 3 taškais. Tiesa, lyderiai turi mačą atsargoje.

Tuo metu „Barcelona“ šias Madrido ekipų lenktynes stebi iš šalies. Katalonai nuo „Real“ atsilieka 5 taškais.

Šią savaitę UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje 1:4 prieš Paryžiaus „Saint Germain“ pralaimėjusi „Barca“ savaitgalį nesėkmingai pasirodė ir vietiniame fronte.

Ronaldo Koemano auklėtiniai sekmadienį namuose 1:1 sužaidė su „Cadiz“ vienuolike.

32-ąją minutę Lionelis Messi realizavo 11 metrų baudinį, tačiau 89-ąją minutę baudinį įmušė ir „Cadiz“.

Katalonams šiame mače kamuolį kontroliavo 81 proc. laiko, o pagal smūgius pirmavo 20:3.