18 rungtynių savo šalies rinktinėje sužaidęs ir Portugalijos pilietybę turintis futbolininkas vilkėdamas „Kauno Žalgirio“ marškinėlius per dvejus metus A lygoje sužaidė jau 33-ejas rungtynes startinėje sudėtyje. Dvejus metus jis taip pat žaidė ir UEFA Europos lygos atrankos rungtynėse.

„Mes puikiai žinome jo, kaip gynėjo, klasę ir visas gerąsias savybes. Jos ir nulėmė sprendimą šį žaidėją ir toliau matyti komandoje. Taip, jis vyrukas karštas ir su juo pernai nebuvo nuobodu. Bet žinome ir tai, kokiais nešvariais ir smerktinais metodais jis kartais būdavo provokuojamas. Svarstėme visus už ir prieš, bet ir pats R.Silva supranta, kur turėjo elgtis kitaip ir yra pasiryžęs čia turėti gerą trampliną savo tolimesnei karjerai. Visi kartu dirbsime, kad šiemet išryškėtų tik geriausios jo savybės, nes futbolininkas turi tinkamą kvalifikaciją ir potencialą būti tarp geriausių gynėjų lygoje“, – zalgiris.lt pasakojo antrą sezoną komandai vadovausiantis treneris Rokas Garastas.

Praėjusio A lygos sezono metu 26-erių gynėjas aikštėje pasirodė 13 kartų ir 2 kartus buvo išrinktas į simbolinę turo rinktinę.

Taip pat jis pasižymėjo kaip nedrausmingiausias pirmenybių futbolininkas: užsidirbo 7 geltonas ir 2 raudonas korteles.

„Norėjau sugrįžti į klubą ir duoti jam viską, ką galiu gero, kadangi čia su manimi visada gerai elgėsi. Turėjau pasiūlymų iš Slovakijos, Kazachstano ir Jordanijos, tačiau grįžti į Lietuvą buvo geriausias sprendimas. Esu pasirengęs įrodyti, kad kai kurie žmonės klydo dėl manęs. Visi darome klaidų, net ir elitiniai žaidėjai visame pasaulyje, tačiau tą pavyksta įveikti. Esu susikoncentravęs ir pasiruošęs sužaisti puikų sezoną“, – kalbėjo futbolininkas.

Šią savaitę prie komandos treniruotėse prisijungė ne tik R.Silva, bet ir puolėjas Emmanuelis Davidas.

Artimiausias kontrolines rungtynes „Kauno Žalgiris“ vasario 20 dieną sostinėje žais su Vilniaus „Žalgiriu“.