„Porto“ namuose 2:1 (1:0) nugalėjo Turino „Juventus“ klubą su pačiu Cristiano Ronaldo priešakyje.

Portugalus į priekį sužaidus vos minutę išvedė iranietis Mehdi Taremi, kuris pasinaudojo vaikiška Rodrigo Bentancuro, mėginusio perduoti savo vartininkui, klaida.

Antrą įvartį šeimininkams pačioje antro kėlinio pradžioje, 46 min., pelnė malietis Moussa Marega.

Turiniečių padėtį 83 min. kiek pataisė Federico Chiesa, kuris technišku smūgiu sušvelnino saviškių atsilikimą.

Per jau teisėjo pridėtą laiką, 90+4 min., C. Ronaldo po kontakto su varžovu krito baudos aikštelėje ir reikalavo 11 metrų baudinio, bet jo prašymas išgirstas nebuvo.

Atsakomoji komandų dvikova vyks po trijų savaičių jau Italijoje.

Tuo metu „Sevilla“ neapgynė savo tvirtovės ir 2:3 (1:3) nusileido Dortmundo „Borussiai“.

Susitikimo pradžia ispanams nieko blogo nežadėjo, nes jau 7 min. pasižymėjo Suso.

Visgi dar iki pertraukos Mahmoudo Dahoudo įmuštas įvartis (19 min.) ir Erlingo Haalando dublis (27 ir 43 min.) sukrovė pergalingą persvarą svečiams.

84 min. intrigą poroje atgaivino tikslus Luuko de Jongo šūvis.

Primename, kad praėjusį sezoną UEFA Čempionų lygoje triumfavo Miuncheno „Bayern“, kuris finale 1:0 nugalėjo PSG futbolininkus.

Šių metų finalas numatytas gegužės 29 dieną Stambule.