Užtikrintai laimėjo Londono „Arsenal“ futbolininkai, kurie 4:2 įveikė „Leeds United“ vienuolikę.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, o vieną pridėjo Hectoras Bellerinas.

„Leeds“ sužaidus valandą mušė du įvarčius ir sumažino atsilikimą pusiau, bet per likusį laiką „Arsenal“ savo pranašumu suabejoti neleido.

Taškus prarado „Manchester United“ ekipa, kuri išvykoje 1:1 sužaidė su „West Bromwich Albion“ komanda.

Šeimininkai pirmieji veržėsi į priekį jau 2-ąją mačo minutę, bet rezultatą 44-ąją minutę išlygino „raudonųjų velnių“ lyderis Bruno Fernandesas.

Nepasisekė ir Liverpulio „Everton“ komandai, kuri namuose 0:2 neatsilaikė prieš vienus autsaiderių Londono „Fulham“. Abu įvarčius pelnė klubo naujokas Joshas Maja.

„Wolverhampton“ futbolininkai svečiuose 2:1 palaužė „Southampton“.