22-ejų prancūzas individualiais veiksmais 25-ą minutę nustatė toną visoms rungtynėms.

Įspūdingą prasiveržimą J. Kounde pradėjo kone nuo savo baudos aikštelės prieigų. Be didesnio pasipriešinimo pasiekęs aikštės vidurį, gynėjas sužaidė sienele su komandos draugu, tuomet suklaidino tris varžovų žaidėjus ir nuginklavo vartininką Marcą-Andre ter Stegeną.

Namuose žaidusi „Sevilla“ po įvarčio valdė situaciją, o 85-ą min. pergalę įtvirtino buvęs ilgametis „Barcelona“ atstovas I. Rakitičius – 2:0.

Visas 90 min. žaidęs L. Messi keliskart pavojingai grasino oponentams, bet argentiniečiui arba pritrūkdavo tikslumo, arba įsikišdavo andalūzų vartininkas Yassine Bounou.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos Barselonoje kovo 3 d.

Kitame pusfinalyje ketvirtadienį Bilbao „Athletic“ kausis su „Levante“.

Tuo metu Italijoje į taurės turnyro finalą žengė Bergamo „Atalanta“, namuose 3:1 įveikusi titulo neapgynusį „Napoli“.

Įvartį ir du rezultatyvius perdavimus nugalėtojų gretose surinko Duvanas Zapata, o jo sukurtomis progomis abusyk pasinaudojo Matteo Pessina.

Rezultatą sušvelnino Hirvingas Lozano.

Pirmoji komandų akistata buvo pasibaigusi be įvarčių. Ši nesėkmė turėtų dar labiau įsiūbuoti ir taip braškančią „Napoli“ vairininko Gennaro Gattuso kėdę.

„Atalanta“ finale gegužės 19 d. susigrums su šalies čempionu Turino „Juventus“.

Kovą dėl analogiško trofėjaus Prancūzijoje pratęs dabartinis jo savininkas „Paris Saint-Germain“.

Šešioliktfinalyje trečiadienį paryžiečiai svečiuose tik minimaliu skirtumu 1:0 palaužė antro diviziono atstovus „Caen“.

Pergalingą įvartį 49-ą min. pelnė Moise'as Keanas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)