PSG futbolininkai „Ligue 1“ rungtynėse svečiuose 2:0 įveikė principinius varžovus „Marseille“, kurie mačą baigė be 90-ąją minutę išvaryto Dimitrio Payet.

Čempionų titulą ginanti sostinės ekipa pergalę užsitikrino įvarčiais, pelnytais pirmajame kėlinyje. 9-ąją minutę pasižymėjo Kylianas Mbappe, o 24-ąją – Mauro Icardi.

Po 24 turų PSG su 51 taškais vis dar atsilieka nuo lyderių „Lille“ (54 taškai) ir „Lyon“ (52 taškai). „Marseille“ su 33 taškais nukrito į devintąją vietą.

Tuo metu „Barcelona“ ekipa „La Liga“ pirmenybių rungtynėse svečiuose 3:2 dramatiškai palaužė Sevilijos „Betis“ klubą.

Katalonai atsilikinėjo nuo 38-osios minutės, bet 57-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Lionelis Messi jau 59-ąją minutę išlygino rezultatą.

Netrukus „Betis“ žaidėjas Victoras Ruizas pelnė du įvarčius: vieną į savo, o kitą į varžovų vartus.

Vis dėlto „Barcelona“ iškovoti 3 taškus sugebėjo. Pergalę svečiams 87-ąją minutę gražiu įvarčiu padovanojo 21-erių gynėjas Trincao.

„Barca“ turnyrinėje lentelėje pasivijo Madrido „Real“ ir aplenkė sostinės klubą dėl geresnio įvarčių santykio.

Nuo du mačus atsargoje turinčių Madrido „Atletico“ katalonai atsilieka 7 taškais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)