Katalonai „Camp Nou“ stadione 2:1 (1:0) įveikė Bilbao „Athletic“ ekipą.

Jau 20 minutę šeimininkus į priekį išvedė nuostabų baudos smūgį atlikęs Lionelis Messi – mėgindamas atremti įspūdingą Leo šūvį varžovų gynėjas net trenkėsi į virpstą.

Antro kėlinio pradžioje, 49 min., Jordi Alba netyčia įsimušė įvartį į savo vartus ir rezultatas tapo 1:1. Visgi 74 min. visus reikalus sutvarkė Antoine'as Griezmannas, kuris pasižymėjo iš arti po it ant lėkštutės Oscaro Minguezo jam patiekto perdavimo.

Po šios pergalės „Barca“ taškais susilygino su Madrido „Real“ (abu po 40 tšk.), su kuriuo dalinasi antrą-trečią vietas.

Čempionate ir toliau užtikrinta pirmauja Madrido „Atletico“, kuris sekmadienį svečiuose įkvėptas Luiso Suarezo dublio 4:2 (2:1) susitvarkė su „Cadiz“.

Diego Simeone auklėtiniai turi 50 taškų ir dar netgi yra žaidę vienu maču mažiau už savo pagrindinius konkurentus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)