„Barcelona“ po pratęsimo vargais negalais 2:0 (0:0) svečiuose palaužė tik trečiame pagal pajėgumą šalies divizione žaidžiantį kitą Katalonijos klubą – „Cornella“.

Jeigu „Barcelona“ būtų išnaudojusi šimtaprocentes progas, pratęsimo tikrai nebūtų prireikę, bet 11 m baudinių nerealizuoti įsigudrino Miralemas Pjaničius (39 min.) ir Ousmane Dembele (80 min.).

Visgi papildomo laiko metu Ronaldo Koemano auklėtiniai galų gale pralaužė „Cornella“ gynybos įtvirtinimus – tas pats O. Dembele pelnė pirmą įvartį (92 min.), o 121 min. pergalę įtvirtino Martinas Braithwaite'as.

„Barcelona“ vertėsi be Lionelio Messi.

Į kitą etapą prasibrauti pavyko ir Bilbao „Athletic“ komandai, kuri svečiuose 2:1 palaužė trečios lygos „ UD Ibiza“ komandą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)