„Man, kaip ir visiems klubo nariams, nekyla klausimų dėl Armanto sugebėjimų aikštėje. Tai žmogus su nugalėtojo mentalitetu. Esu įsitikinęs, kad jis mūsų komandai atneš labai daug naudos“, – po pasirašytos sutarties su naujoku kalbėjo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

A. Vitkauskas praėjusį sezoną pradėjo kaip pagrindinis „Kauno Žalgirio“ vartininkas, tačiau patirta trauma futbolininką sustabdė čempionatui dar tik įpusėjus.

„Riteriai“ pirmieji parodė konkretesnį susidomėjimą manimi. Gana lengvai radome bendrą kalbą, o kažko ilgiau laukti pačiam visai nesinorėjo. Patekau į jauną, motyvuotą, draugišką kolektyvą, su kuriuo pasistengsime siekti aukštesnių tikslų.

Žinau, kad praėjusio sezono rezultatai komandos netenkino, tad visi esame nusiteikę darbui. Nauji metai – nauja pradžia. Pavyko pasveikti, treniruojuosi su komanda visu pajėgumu. Turiu stimulą ateinančiame sezone save parodyti iš gerosios pusės“, – sakė A. Vitkauskas.

Pirmąsyk su „Riterių“ marškinėliais vartininkas pasirodė savaitgalį pergalingose kontrolinėse rungtynėse prieš Telšių „Džiugą“. A. Vitkauskas į aikštę žengė 65 minutę, pakeitęs jaunąjį Geraldą Širvinską.

Sausio 23-ąją vilniečiai jėgas išvykoje išmėgins žaisdami prieš „Kauno Žalgirį“. A. Vitkauskui tai bus pirmoji simbolinė akistata su buvusia komanda.

Primename, kad 2012-2019 metais A. Vitkauskas su pertrauka žaidė Vilniaus „Žalgiryje“.