Titulą ginantys Turino „Juventus“ futbolininkai svečiuose 0:2 turėjo pripažinti Milano „Inter“ pranašumą.

12-ąją minutę Milano klubą į priekį išvedė Arturo Vidalis, o 52-ąją minutę persvarą padvigubino Nicolo Barella.

Varžovų superžvaigždei Cristiano Ronaldo pasižymėti neleidę „Inter“ su 40 taškų pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Portugalas siuntė kamuolį į vartus 11-ąją minutę, bet įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

„Juventus“ su 33 taškais lieka penktoje pozicijoje.

Turino komanda Italijos čempionatą laimėjo pastaruosius devynis sezonus iš eilės.

„Inter“ paskutinį kartą šalies pirmenybėse triumfavo 2010 metais. Pagrindiniai Antonio Conte auklėtinių konkurentai šiuo metu yra kaimynai „AC Milan“, kurie taip pat turi 40 taškų.

Kitose sekmadienio „Serie A“ rungtynėse „Napoli“ net 6:0 sutrypė „Fiorentina“, „Crotone“ 4:1 sutriuškino „Benevento“, „Sassuolo“ ir „Parma“ sužaidė 1:1, o „Atalanta“ ir „Genoa“ – 0:0.