„Bayern“ išsaugojo turnyrinės lentelės lyderių poziciją. Įspūdingai atsitiesę čempionai namuose 5:2 nugalėjo „Mainz“ futbolininkus.

Bavarai sužaidė dvi itin skirtingas rungtynių puses. Pirmajame kėlinyje jie atsiliko 0:2, tačiau pakilo į kovą po pertraukos.

Joshua Kimmichas 50-ąją minutę sušvelnino atsilikimą, o Leroy‘us Sane jau 55-ąją minutę išlygino rezultatą.

Į priekį šeimininkus 70-ąją minutę išvedė Niklas Sule.

Galiausiai pergalę įtvirtino du tikslūs Roberto Lewandowskio smūgiai 76-ąją bei 83-ąją minutėmis.

Miuncheno ekipos pergalę apkartino Serge'o Gnabry trauma. Puolėjas dėl jos buvo priverstas palikti aikštę 76-ąją minutę.

Praėjusius metus pralaimėjimu Berlyne prieš „Union“ klubą baigusi „Borussia“ grįžo į pergalių kelią ir į lyderių ketvertą.

Dortmundo komanda savo aikštėje 2:0 įveikė „Wolfsburg“ vienuolikę. Įvarčius antrajame kėlinyje pelnė Manuelis Akanji ir Jadonas Sancho.

Pastarajam tai buvo pirmasis sezono įvartis Vokietijos čempionate.