„Man United“ namuose paskutinėmis mačo akimirkomis 1:0 palaužė „Wolverhampton Wanderers“ vienuolikę.

Vienintelį įvartį 93-ąją minutę pelnė varžovus baudos aikštelėje meistriškai suklaidinęs Marcusas Rashfordas.

Po šios sunkios pergalės „raudonieji velniai“ su 30 taškų pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Pirmaujantis „Liverpool“ klubas turi 30 taškų.

Aukštyn kyla ir „Arsenal“ – sostinės ekipa pasiekė antrą pergalę iš eilės bei iš 15-osios vietos pakilo į 13-ąją poziciją.

„Kanonieriai“ antradienio vakarą 1:0 įveikė „Brighton“ futbolininkus. Vienintelį įvartį 66-ąją minutę pelnė Alexandre‘as Lacazette‘as.

Kitose „Premier“ lygos rungtynėse antradienį „Leeds United“ 5:0 sutalžė „West Bromwich Albion“, „Burnley“ 1:0 įveikė „Sheffield United“, o „Southampton“ ir „West Ham United“ sužaidė 0:0.