Antrąją vietą Ispanijos lygoje užimantys „Real“ futbolininkai sekmadienio vakarą išvykoje 3-1 palaužė „Eibar“ vienuolikę.

Zinedine‘o Zidane‘o kariauną į priekį išvedė Karimo Benzema ir Luka Modričiaus įvarčiai 6-ąją bei 13-ąją minutėmis.

Vis dėlto 28-ąją minutę Kike sušvelnino šeimininkų atsilikimą, o per likusį mačo laiką „karališkasis“ klubas turėjo rimtai padirbėti siekiant išsaugoti 3 taškus savo kišenėje. Galiausiai per pridėtą laiką pergalę įtvirtino dar vienas K. Benzema įvartis.

Kitose sekmadienio „La Liga“ rungtynėse „Getafe“ 3-0 sutriuškino „Cadiz“, „Granada“ 2-0 įveikė „Betis“, o „Celta“ 2-0 pranoko „Alaves“.

Italijos lygoje pirmaujanti „AC Milan“ ekipa sekmadienį pasiekė pergalę po dviejų iš eilės lygiųjų. Stefano Pioli auklėtiniai svečiuose 2-1 patiesė „Sassuolo“.

Šį sezoną nepralaiminti Milano komanda pergalę pažymėjo rekordu. Rafaelis Leao pelnė pirmąjį įvartį jau 6-ąją mačo sekundę – tai yra greičiausias visų laikų „Serie A“ įvartis.

26-ąją minutę persvarą padvigubino Alexis Saelemaekersas, o paguodos įvartį šeimininkams 89-ąją minutę pelnė Domenico Berardi.

Kitose sekmadienio „Serie A“ rungtynėse „Atalanta“ 4-1 sutriuškino „AS Roma“, „Lazio“ 2-0 nukovė „Napoli“, „Inter“ 2-1 nugalėjo „Spezia“, „Benevento“ 2-0 laimėjo prieš „Genoa“, „Torino“ ir „Bologna“ sužaidė 1-1, o tokiu pačiu rezultatu išsiskyrė ir „Cagliari“ bei „Udinese“.