Šią neįtikėtiną seriją Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai pratęsė ketvirtadienį, kai išvykoje pagal sau įprastą scenarijų 3:2 (1:1) nugalėjo „Premier“ lygos autsaiderį „Sheffield United“ klubą.

„Man United“, žinoma, pirmieji praleido įvartį jau 5 minutę prie savų vartų prisižaidus vartininkui Deanui Hendersonui, tačiau dar iki pertraukos persvėrė rezultatą po tikslių Marcuso Rashfordo (26 min.) ir Anthony Martialio (33 min.) smūgių.

51 min. M. Rashfordas įformino savo dublį ir sukūrė svečiams dar saugesnį pranašumą, kurį 87 min. sušvelnino Davidas McGoldrickas.

18 taškų iš 18-os galimų svetimuose stadionuose iškovoję mančesteriečiai turnyro lentelėje pavijo penktoje vietoje esantį Liverpulio „Everton“ (23 tšk.), kuris yra žaidęs vienu maču daugiau.

Įdomu, kad „Old Trafford“ tvirtovėje „Man United“ šį sezoną kol kas stringa – laimėjo tik vieną susitikimą iš šešių.

Būtent joje Raudonieji Velniai sekmadienį priims „Leeds United“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)