Didžiulę patirtį sukaupęs gynėjas pastaruosius penkis sezonus gynė Marijampolės „Sūduvos“ garbę bei buvo šios ekipos kapitonas.

A. Jankauskas yra vienas tituluočiausių Lietuvos futbolininkų – net šešis kartus tapo Lietuvos čempionu, penkis kartus iškovojo LFF Taurę bei septynis kartus laimėjo LFF Supertaurę.

38-erių metų gynėjas dar 2019 metais gynė Lietuvos garbę nacionalinėje rinktinėje, o iš viso savo karjeroje jai atstovavo 14 kartų. Naujasis FA „Šiauliai“ žaidėjas savo karjeroje taip pat žaidė Vilniaus „Žalgiryje“, Vilniaus „Vėtroje“ bei stipriausioje Rusijos lygoje, kur atstovavo Permės „Amkar“.

Pats A. Jankauskas teigė, kad apsidžiaugė sulaukęs Šiaulių ekipos pasiūlymo: „Džiaugiuosi, kad sulaukiau pasiūlymo ir galiu prisijungti prie ambicingos Šiaulių komandos. Žinoma, didelę įtaką prie mano atvykimo padarė ir naujasis ekipos treneris Mindaugas Čepas. Tikiuosi, kad būsiu naudingas ir savo patirtimi galėsiu padėti savo naujajai ekipai įgyvendinti keliamus tikslus. Su nekantrumu laukiu naujojo sezono ir naujų iššūkių.

Taip pat pasinaudodamas proga norėčiau padėkoti buvusiai savo ekipai – Marijampolės „Sūduvai" ir visai jos bendruomenei. Laikas Marijampolėje buvo nuostabus ir visada bus smagu atsiminti, ką kartu nuveikėme tiek Lietuvoje, tiek Europos turnyruose“.

Tuo metu naujasis FA „Šiauliai“ ekipos vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas tiki, kad A. Jankauskas bus puikus pavyzdys Šiaulių ekipos jaunimui: „Algis – žmogus, su kuriuo eičiau į karą. Pažįstu jį jau labai ilgai, žinau jį kaip žmogų ir kaip futbolininką. Jis – didi asmenybė Lietuvos futbole, o tokių žaidėjų nėra daug. Mūsų jaunai komandai jis yra ne papildymas, o pastiprinimas – Algio atsakomybė ir požiūris į darbą bus puikus pavyzdys jauniems žaidėjams.

Tikiu, kad savo profesionalumą jis įskiepys ir naujiesiems komandos draugams. Algis turi puikių lyderio savybių tiek aikštėje, tiek už jos ribų, jo sukaupta patirtis bus neįkainojama mūsų ekipai, o jaunimas, turėdamas tokį pavyzdį šalia, turėtų pasiimti kuo daugiau iš šio futbolininko.“