Oficialiai skelbiama, kad nuo 2018-ųjų Dortmunde dirbęs L. Favre yra atleistas. 63-ejų šveicaras iš viso su „Borussia“ per 110 mačų iškovojo 68 pergales.

„Borussia“ šeštadienį namuose net 1:5 nusileido tik šiemet į „Bundeslygą“ grįžusiam „Stuttgart“ klubui.

Dortmundo komanda pralaimėjo trečią kartą per penkis mačus ir nukrito į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Pasak pranešimų, iki sezono pabaigos „Borussia“ vairas yra patikėtas 38-erių Edinui Terzicui, kuris vyriausiuoju treneriu taps pirmą kartą karjeroje.

Vokietis iki šiol ėjo L. Favre asistento pareigas.

Priešingai nei „Bundeslygoje“, tarptautiniame fronte „Borussia“ šį sezoną žygiuoja užtikrintai. Vokietijos ekipa UEFA Čempionų lygos F grupėje užėmė pirmąją vietą ir pateko į aštuntfinalį.