Į Europos lygos atkrintamąsias varžybas pateko visi trys Ispanijos klubai: „Villarreal“, San Sebastiano „Real Sociedad“ ir „Granada“.

Diena anksčiau finišavusiame Čempionų lygos etape taip pat neiškrito nė viena ispanų komanda: tolyn žengė Madrido „Real“, „Barcelona“, „Sevilla“ ir Madrido „Atletico“.

Vokietija irgi neturi praradimų. Europos lygoje pirmą etapą įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ bei „Hoffenheim“, Čempionų lygoje – Miuncheno „Bayern“, „Leipzig“, Dortmundo „Borussia“ ir Menchengladbacho „Borussia“.

Anglijoje tarptautinį sezoną tęs taip pat visos septynios ekipos, tik „Manchester United“ priversta perlipti iš Čempionų lygos į antrąjį ešeloną.

Londono „Arsenal“ tapo vos 11 komanda Europos lygos istorijoje, grupės varžybose iškovojusia visas 6 pergales, ne taip efektingai, bet vienodai efektyviai savo darbą atliko ir Londono „Tottenham Hotspur“ bei „Leicester City“.

Čempionų lygoje Anglijos vėliavą toliau neš „Liverpool“, „Manchester City“ ir Londono „Chelsea“.

Savo ruožtu, Italija prarado vienintelį Milano „Inter“, nesuspėjusį paskui Turino „Juventus“, Romos „Lazio“ ir Bergamo „Atalanta“ Čempionų lygoje.

Europos lygoje visi trys italų klubai – „Roma“, „Napoli“ ir „Milan“ – sėkmingai peršoko pirmąjį barjerą.

Šešioliktfinalyje taip pat kovos Lisabonos „Benfica“ ir „Braga“ (abi – Portugalija), Glazgo „Rangers“ (Škotija), Eindhoveno PSV (Nyderlandai), Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija), Berno „Young Boys“ (Šveicarija), „Molde“ (Novergija), Prahos „Slavia“ (Čekija), „Lille“ (Prancūzija), Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis), „Antwerp“ (Belgija), „Wolfsberger“ (Austrija) ir Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija).

Prie jų prisijungs Čempionų lygos grupėse trečiąsias vietas užėmę Donecko „Šachtar“ ir Kijevo „Dinamo“ (abu – Ukraina), „Krasnodar“ (Rusija), „Brugge“ (Belgija), Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai), „Salzburg“ (Austrija), Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ir minėtas „Manchester United“.

Abiejų turnyrų atkrintamųjų varžybų burtai bus ištraukti ateinantį pirmadienį, o pasirodymą komandos pratęs vasarį.

Paskutinio Europos lygos turo rezultatai

A grupė

Sofijos CSKA 3 – 1 „Roma“
5' [1 – 0] Tiago Rodriguesas
22' [1 – 1] Tommaso Milanese
34' [2 – 1] Ali Sowe
55' [3 – 1] Ali Sowe

„Young Boys“ 2 – 1 Klužo CFR
84' [0 – 1] Gabrielis Debeljuh
90+3' [1 – 1] Jeanas Pierre'as Nsame (11 m)
90+6' [2 – 1] Gianluca Gaudino



B grupė

„Dundalk“ 2 – 4 „Arsenal“
12' [0 – 1] Edwardas Nketiah
18' [0 – 2] Mohamedas Elneny
22' [1 – 2] Jordanas Floresas
67' [1 – 3] Josephas Willockas
80' [1 – 4] Folarinas Balogunas
85' [2 – 4] Seanas Hoare

Vienos „Rapid“ 2 – 2 „Molde“
12' [0 – 1] Magnusas Wolffas Eikremas
43' [1 – 1] Marcelis Ritzmaieris
46' [1 – 2] Magnusas Wolffas Eikremas
90' [2 – 2] Melihas Ibrahimoglu



C grupė

„Bayer“ 4 – 0 Prahos „Slavia“
8' [1 – 0] Leonas Bailey
32' [2 – 0] Leonas Bailey
59' [3 – 0] Moussa Diaby
90' [4 – 0] Karimas Bellarabi

„Hapoel Beer Sheva“ 1 – 0 „Nice“
72' [1 – 0] Rotemas Hatuelis



D grupė

Poznanės „Lech“ 0 – 2 „Rangers“
31' [0 – 1] Cedricas Ittenas
72' [0 – 2] Ianisas Hagi

Lježo „Standard“ 2 – 2 „Benfica“
12' [1 – 0] Nicolasas Raskinas
16' [1 – 1] Evertonas
60' [2 – 1] Abdoulas Fessalis Tapsoba
67' [2 – 2] Pizzi (11 m)



E grupė

Salonikų PAOK 0 – 0 „Granada“

PSV 4 – 0 Nikosijos „Omonia“
35' [1 – 0] Donyellis Malenas
63' [2 – 0] Denzelis Dumfriesas (11 m)
90' [3 – 0] Joelis Piroe
90' [4 – 0] Joelis Piroe



F grupė

„Rijeka“ 2 – 1 Alkmaro AZ
52' [1 – 0] Luka Menalo
57' [1 – 1] Owenas Wijndalis
90' [2 – 1] Ivanas Tomecakas

„Napoli“ 1 – 1 „Real Sociedad“
35' [1 – 0] Piotras Zielinskis
90' [1 – 1] Willianas Jose



G grupė

„Leicester City“ 2 – 0 Atėnų AEK
12' [1 – 0] Cengizas Underis
14' [2 – 0] Harvey Barnesas

„Braga“ 2 – 0 Luhansko „Zorija“
61' [1 – 0] Joelis Abu Hanna (į savo vartus)
68' [2 – 0] Ricardo Horta



H grupė

„Celtic“ 3 – 2 „Lille“
22' [1 – 0] Christopheris Jullienas
24' [1 – 1] Jonathanas Ikone
28' [2 – 1] Callumas McGregoras
71' [2 – 2] Timothy Weah
75' [3 – 2] Davidas Turnbullas

Prahos „Sparta“ 0 – 1 „Milan“
23' [0 – 1] Jensas Petteris Hauge



I grupė

Tel Avivo „Maccabi“ 1 – 0 „Sivasspor“
67' [1 – 0] Enricas Saboritas

„Villarreal“ ? – ? „Qarabag“ (atidėtos dėl koronaviruso, reikšmės nebeturi)



J grupė

Razgrado „Ludogorec“ 1 – 3 Linco LASK
46' [1 – 0] Elvisas Manu
56' [1 – 1] Philippas Wiesingeris
62' [1 – 2] Rene Renneris
67' [1 – 3] Madsas Emilis Madsenas

„Tottenham Hotspur“ 2 – 0 „Antwerp“
57' [1 – 0] Vinicius
71' [2 – 0] Giovani Lo Celso



K grupė

Zagrebo „Dinamo“ 3 – 1 Maskvos CSKA
28' [1 – 0] Josko Gvardiolas
41' [2 – 0] Mislavas Oršičius
75' [3 – 0] Lirimas Kastrati
77' [3 – 1] Kristijanas Bistrovičius

„Wolfsberger“ 1 – 0 Roterdamo „Feyenoord“
31' [1 – 0] Dejanas Joveljičius



L grupė

„Hoffenheim“ 4 – 1 „Gent“
21' [1 – 0] Maximilianas Beieris
26' [2 – 0] Robertas Skovas
49' [3 – 0] Maximilianas Beieris
64' [4 – 0] Andrejus Kramaričius
81' [4 – 1] Nurio

Libereco „Slovan“ 0 – 0 „Crvena Zvezda“