Katalonai svečiuose netikėtai 1:2 (0:1) neatsilaikė prieš „Cadiz“ ekipą, nors kamuolį kontroliavo daugiau nei 80 procentų laiko.

Ronaldo Koemano auklėtiniai atsiliko jau 8 minutę, kai po kampinio pasižymėjo Alvaro Gimenezas. Antro kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus po to, kai kamuolį į savo vartus netyčia nukreipė Pedro Alcala (57 min.).

Vis dėl to jau netrukus, 63 min., „Barca“ grąžino skolą ir atsivežė įvartį į savo vartus, kai gynėjų ir Marco-Andre ter Stegeno nesusikalbėjimu pasinaudojo Alvaro Negredo.

Vos 14 taškų per 10 turų sukrapštę katalonai šiuo metu žengia tik septinti, o nuo pirmaujančio Madrido „Atletico“ (26 tšk.) atsilieka jau 12 taškų.

Į trečią vietą pakilo Madrido „Real“ futbolininkai, kurie išvykoje 1:0 (0:0) įveikė „Sevillą“.

Vienintelio mačo įvarčio autorius – šeimininkų vartininkas Bono, negrabiai sužaidęs 55 min.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)