„NENT“ grupei jau priklauso išskirtinės teisės į „Formulė-1“, Nacionalinės ledo rutulio lygos (NHL) ir „Bundesliga“ transliacijas Baltijos šalyse. „Viaplay“ internetinė televizija Baltijos šalyse pasirodys nuo 2021 m. kovo 9 d. Prenumeratos kaina sieks 9,99 euro per mėnesį.

Vaizdo transliacijų internetu lyderė Šiaurės Europoje „Nordic Entertainment Group“ („NENT“ grupė) gavo išskirtines teises transliuoti prestižines sporto rungtynes Baltijos šalyse.

Nuo 2021 m. kovo 9 d. iki 2023–2024 m. sezono imtinai „Viaplay“ žiūrovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje galės gyvai stebėti UEFA Čempionų lygos, UEFA Europos lygos ir UEFA konferencijų lygos futbolo rungtynes. Elitinės Europos futbolo lygos transliavimo teisių įsigijimas Baltijos šalyse žymi ambicingą „NENT“ grupės planą vykdyti tarptautinę plėtrą.

UEFA Čempionų lyga yra aukščiausio lygio Europos futbolo klubų turnyras, vienijantis 32 geriausias žemyno futbolo komandas. Baltijos šalių žiūrovai nuo kitų metų galės gyvai stebėti rungtynes ir sirgti už tokius klubus kaip „Liverpool“, „Manchester United“, „Bayern Munich“, „FC Barcelona“, „Real Madrid“, „Juventus“ ir „Paris Saint-Germain“. Transliacijų metu futbolo entuziastai taip pat galės išvysti pasaulinio lygio žvaigždes: Lionelį Messi, Mohamedą Salah, Robertą Lewandowskį, Neymarą, Paulą Pogbą, Paulo Dybalą, Edeną Hazardą ir daugybę kitų.

Kiekvieną sezoną „Viaplay“ gyvai transliuos 138 UEFA Čempionų lygos ir 141 UEFA Europos lygos rungtynes. Internetinė televizija taip pat suteiks galimybę gyvai stebėti net 141 naujosios UEFA konferencijų lygos rungtynes, kuriose dėl pergalių kovos ir Baltijos šalių ekipos: Lietuvos FK „Panevėžys“, FK „Sūduva“ ir FK „Kauno Žalgiris“, Latvijos FK „Liepāja“, FK „RFS“ ir „Valmiera FC“ bei du 2021 m. atrinkti Estijos futbolo klubai. Rungtynės bus įgarsintos lietuvių, latvių arba estų kalbomis, atsižvelgiant į tai, kurioje šalyje bus žiūrimos.

„Tapti prestižiškiausio pasaulio futbolo turnyro transliuotoja Baltijos šalyse „NENT“ grupei yra didelis žingsnis pirmyn. UEFA Čempionų lyga sulaukia tarptautinio susidomėjimo, ne išimtis ir Baltijos šalys. Platus „Viaplay“ sporto rungtynių, filmų, serialų ir originalios prekės ženklo produkcijos repertuaras Lietuvos, Latvijos ir Estijos vartotojams suteiks unikalią pramogą. Į Baltijos regioną ateiname siekdami parodyti inovatyvumą ir lyderystę, todėl „Viaplay“ žiūrovai galės tikėtis ne tik gyvų aukščiausios klasės futbolo rungtynių transliacijų, bet ir tolimesnės sporto transliacijų plėtros“, – teigia Andersas Jensenas, „NENT“ grupės prezidentas ir generalinis direktorius.

„Viaplay“ internetinė televizija Baltijos šalyse pasirodys nuo 2021 m. kovo 9 d. Ją vartotojai galės įsigyti už 9,99 euro mėnesinį mokestį. „NENT“ grupė šiame regione jau turi išskirtines teises į „Formulės-1“, NHL ledo ritulio rungtynių ir „Bundesliga“ futbolo rungtynių transliacijas. Bendrovės portfelį taip pat papildo „IndyCar“, NFL amerikietiškasis futbolas, boksas, tenisas, krepšinis, rankinis ir golfas.

Šiaurės regione „NENT“ grupė turi šių sporto renginių transliacijos teises:

  • „Premier League“ (Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje);
  • IIHF Pasaulio ledo ritulio čempionatas (Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Islandijoje);
  • Švedijos vyrų futbolo komandos atkrintamųjų rungtynių transliacijos Švedijoje iki 2028 m.;
  • NHL (Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Islandijoje);
  • FIS žiemos sporto rungtynės iki 2026 m. (Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje);
  • „Bundesliga“ iki 2025 m. (Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Islandijoje);
  • UEFA Europos lyga (Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje);
  • UEFA Čempionų lyga Danijoje;
  • „Formulė-1“ iki 2024 m. (Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Islandijoje).