Dėl VAR sprendimų kentėję Jurgeno Kloppo auklėtiniai šeštadienio popietę išvykoje 1:1 sužaidė su „Brighton“ vienuolike.

20-ąją minutę po 19-mečio Neco Williamso pražangos į „Liverpool“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurio Nealas Maupay nerealizavo.

34-ąją minutę pirmasis kamuolį į vartus pasiuntė Mohamedas Salah, tačiau įvartis buvo neįskaitytas – po VAR peržiūros teisėjas fiksavo abejotiną nuošalę.

60-ąją minutę „Liverpool“ galiausiai išsiveržė į priekį, kai tiksliai į apatinį kairį vartų kampą smūgiavo Diogo Jota.

84-ąją minutę persvarą dvigubino Sadio Mane, tačiau po VAR peržiūros įvartis vėl buvo anuliuotas dėl nuošalės.

Dar viena VAR peržiūra dramatiškai padovanojo šeimininkams tašką – jau per pridėtą laiką į „raudonųjų“ vartus buvo paskirtas abejotinas baudinys.

Andrew Robertsonas mušdamas kamuolį iš baudos aikštelės kliudė Danny Welbecko koją, o pražangą įžvelgęs teisėjas pastatė Pascalį Grossą ties 11 metrų atžyma.

P. Grossas nesuklydo, o per likusias 3 minutes „Liverpool“ atstatyti persvaros nesuspėjo.

Liverpulio komanda rungtyniauja be trijų pagrindinių gynėjų Trento Alexanderio-Arnoldo, Joe Gomezo ir Virgilo van Dijko, o mačo metu traumą patyrė ir Jamesas Milneris.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Manchester City“ futbolininkai namuose net 5:0 sutriuškino „Burnley“ vienuolikę.

Tris įvarčius mušė Riyadas Mahrezas, po vieną – Ferranas Torresas ir Benjaminas Mendy.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)