Pamatus jai jau pirmame kėlinyje padėjo du brazilo Carloso Viniciuso įvarčiai, o po pertraukos įtvirtino tikslūs Harry Winkso ir Lucaso smūgiai.

Ypač įspūdingas buvo itin tolimas anglo šūvis 63 min., kai kone iš aikštės vidurio jo paleistas kamuolys atsitenkė į virptą ir suspurdėjo varžovų vartų tinkle.

Likus dviem turams iki grupių etapo pabaigos „Tottenham“ su 9 taškais dalinasi 1-2 vietas su belgų „Antwerp“.

Pergalingai žygiuoja ir Londono „Arsenal“ vyrai, kurie svečiuose 3:0 (0:0) susitvarkė su norvegų „Molde“.

Tuo metu „Leicester City“ teko gerokai paprakaituoti, kad išplėštų lygiąsias 3:3 (1:2) su portugalų „Braga“.

Anksčiau laiko kelialapį į kitą etapą Lesterio atstovams garantavo Jamie Vardy įvartis 90+5 min.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)