„Pranciškus apmąsto buvusius susitikimus su D. Maradona per paskutiniuosius metus“, – sakė M. Bruni.

Būdamas dideliu futbolo fanu, popiežius D. Maradoną buvo priėmęs Vatikane 2014 metais po to, kai Romos olimpiniame stadione buvo sužaistos „taikos rungtynės“ tarp įvairių religijų atstovų.

Šios rungtynės buvo organizuotas iš Argentinos futbolo žvaigždės Javiero Zanetti rėmimo fondo lėšų.

Tuomet D. Maradona padovanojo popiežiui marškinėlius su užrašu „Francisco“, o pastarasis futbolo legendą apkabino. Vėliau buvęs futbolininkas pripažino, kad jis nutolo nuo bažnyčios, tačiau jaučia artumą su popiežiumi.

2015 metų balandžio 23 dieną popiežius ir D. Maradona Vatikane buvo susitikę aptarti projektus ir iniciatyvas, skirtas jaunimui.

Legendinis argentiniečių futbolininkas Diego Maradona, 1986 metais Pasaulio futbolo čempionatą laimėjusios Argentinos rinktinės kapitonas, mirė nuo širdies smūgio praėjus vos dviem savaitėms po išrašymo iš ligoninės, kur jam buvo atlikta operacija kraujo krešuliui iš galvos smegenų pašalinti, pranešė Argentinos žiniasklaida ir žvaigždės atstovas.

D. Maradonai spalio 30-ąją sukako 60 metų.

Kaip praneša leidinys „Ole“, D. Maradona blogai pasijuto savo namuose, kur jis sveiko po galvos operacijos. Nors skubiai atvykę medikai stengėsi jį atgaivinti, futbolininkas mirė.

Naujienų agentūra EFE citavo D. Maradonos agentą Matiasą Morlą, patvirtinusį žinią apie jo kliento mirtį.

D. Maradona kartu su Brazilijos futbolo žvaigžde Pele (Pelė) laikomas vienu geriausių visų laikų futbolininku. Jis buvo Argentinos vienuolikės kapitonas per 1986 ir 1990 metų Pasaulio futbolo čempionatus, taip pat žaidė Argentinos klube „Boca Juniors“ ir Barselonos bei Neapolio klubuose.

Pastaruoju metu D. Maradona buvo Argentinos klubo „Gimnasia y Esgrima“ vyriausiasis treneris.

Lapkričio 4-ąją jo asmeninis gydytojas Leopoldo Luque pranešė, kad D. Maradonai buvo sėkmingai pašalintas galvos smegenyse susidaręs krešulys. Kaip pranešama, šis darinys galėjo atsirasti dėl galvos traumos.

Argentinos prezidentas Alberto Fernandezas nedelsdamas paskelbė trijų dienų nacionalinį gedulą.