Susitikimo pradžioje nustebinti Turino „Juventus“ futbolininkai 2:1 dramatiškai nukovė Budapešto „Ferencvaroš“.

Pirmasis 19-ąją minutę pasižymėjo svečių puolėjas Myrto Uzuni, kuris leido sau atlikti drąsų akibrokštą – įvartį jis atšventė Cristiano Ronaldo įprastu stiliumi.

Šeimininkų žvaigždė, panašu, dėl tokio veiksmo pyktelėjo. Netrukus šventė jau pats portugalas – jis nuginklavo varžovų vartininką 35-ąją minutę.

Sveiką kailį Italijos čempionai išnešė tik susitikimo pabaigoje. Per pridėtą laiką pergalingą įvartį pelnė Alvaro Morata.

Kitoje G grupės akistatoje „Barcelona“ 4:0 sutalžė Kijevo „Dinamo“. Dukart pasižymėjo Martinas Braithwaite‘as, po kartą – Sergino Destas ir Antoine‘as Griezmannas.

Ir italai, ir katalonai šiomis pergalėmis užsitikrino vietą turnyro aštuntfinalyje.

H grupėje „Manchester United“ 4:1 nugalėjo Stambulo „Basaksehir“ vienuolikę.

Pirmuosius du įvarčius mačo pradžioje pelnė Bruno Fernandesas, o dar pirmojo kėlinio pabaigoje portugalas turėjo puikią progą pasižymėti „hattricku“, tačiau tokios galimybės atsisakė.

Įprastai „Man United“ baudinius mušantis saugas nusprendė patikėti baudinį komandos draugui Marcusui Rashfordui, kuris pasitikėjimo kreditą išnaudojo ir pelnė įvartį.

Po pertraukos turkai švelnino atsilikimą, bet „raudonųjų velnių“ pergalę per pridėtą laiką įtvirtino Danielis Jamesas.

Kitose šios grupės rungtynėse Paryžiaus „Saint Germain“ 1:0 palaužė „Leipzig“. Vienintelį įvartį 11-ąją minutę 11 metrų baudiniu pelnė Neymaras.

Prancūzijos čempionai su 6 taškais pavijo Vokietijos ekipą turnyrinėje lentelėje bei išsiveržė į priekį dėl geresnio įmuštų-praleistų įvarčių santykio.

F grupės lyderės poziciją išlaikė Dortmundo „Borussia“, kuri 3:0 sutriuškino „Brugge“.

Vieną įvartį gražiu baudos smūgiu pelnė Jadonas Sancho, o dukart pasižymėjo Erlingas Haalandas.

20-metis norvegas per pastaruosius du mačus mušė 6 įvarčius. Iš viso šį sezoną jaunasis puolėjas per 13 rungtynių jau pelnė 17 įvarčių.

Tik vienu tašku nuo vokiečių F grupėje atsilieka Romos „Lazio“ komanda, kuri antradienį 3:1 įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“.