Vokietijos „Bundeslygoje“ pirmaujantys čempionai Miuncheno „Bayern“ namie 1:1 sužaidė su Bremeno „Werder“.

Bavarai buvo priversti gelbėtis po 45-ąją minutę pelnyto Maximiliano Eggesteino įvarčio. 62-ąją minutę rezultatą išlygino Kingsley Comanas.

Per likusį laiką pergalės išplėšti nesugebėję „Bayer“ futbolininkai lieka pirmoje vietoje. Su 19 taškų jie turi minimalią persvarą prieš Leverkuzeno „Bayer“.

Tuo metu Madrido „Real“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Villarreal“ komanda, kuri lenkia „karališkąjį“ klubą turnyrinėje lentelėje.

Zinedine’o Zidane’o kariauna ilgai pirmavo po 2-ąją minutę Mariano pelnyto įvarčio, bet 76-ąją minutę šeimininkams tašką išplėšė Gerardas Moreno.

„Vilarreal“ su 19 taškų „La Liga“ pirmenybėse užima antra vietą, o rungtynėmis mažiau sužaidusi „Real“ ekipa su 17 taškų yra ketvirta.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)