Šeštadienį „Barca“ 5:2 nugalėjo Sevilijos „Real Betis“, o A. Fati patyrė sunkią kelio trauma. Pranešama, kad puolėjui plyšo meniskas.

18-metis žaidė iki rungtynių pertraukos. Antroje mačo pusėje jį pakeitė Lionelis Messi, per 45 minutes spėjęs įmušti du įvarčius ir atlikti rezultatyvų perdavimą.

Kol kas nėra žinoma, kiek tiksliai laiko A. Fati negalės rungtyniauti, tačiau prognozuojama, kad jaunojo futbolininko reabilitacija užtruks bent kelis mėnesius.

Šį sezoną „Barcelonos“ supertalentas per 10 rungtynių pelnė 5 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Iš Bisau Gvinėjos kilęs, bet Ispanijos rinktinės garbę ginantis atletas yra jauniausias joje pasižymėjęs visų laikų futbolininkas. Jis yra jauniausias visų laikų įvarčio autorius ir katalonų klube.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)