Rungtynės tarp Portugalijos ir Škotijos vicečempionų Lisabonoje šeimininkams prasidėjo kaip iš natų: jau pirmomis minutėmis įvartį į savo vartus padovanojo svečių gynėjas Connoras Goldsonas.

Tačiau situaciją komplikavo 19-ą min. argentiniečiui Nicolasui Otamendi už paskutinės vilties pražangą parodyta raudona kortelė.

„Benfica“ greitai praleido du įvarčius, trečiąjį – po pertraukos.

Tačiau net ir turėdami žaidėjo deficitą aikštėje portugalai sugebėjo išsigelbėti: 77-ą min. pasižymėjo Rafa Silva, o paskutinę minutę – Darwinas Nunezas.

Po trijų turų abi komandos pirmauja D grupėje, surinkusios po 7 taškus. Kitose pogrupio rungtynėse Poznanės „Lech“ (Lenkija, 3 taškai) namuose 3:1 nugalėjo ir be taškų paliko Lježo „Standard“ (Belgija).

J grupėje antrą pergalę pasiekė Londono „Tottenham Hotspur“ (Anglija, 6 taškai), svečiuose 3:1 pranokęs Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija, 0 taškų).

Jose Mourinho auklėtinius 13-ą min. smūgiu galva po kampinio į priekį išvedęs Harry Kane'as pelnė 200-ąjį įvartį vilkėdamas „Tottenham Hotspur“ marškinėlius. Įdomu, jog tai 27-erių puolėjas padarė žaisdamas 300-ąsias rungtynes Anglijos sostinės ekipoje.

Svečių pergalę įtvirtino Lucasas Moura ir Giovani Lo Celso.

Didžiausia ketvirtadienio sensacija užfiksuota H grupės susitikime Italijoje, kur stipriausia sudėtimi žaidęs vietos „Milan“ (6 taškai) net 0:3 krito prieš „Lille“ futbolininkus (7 taškai).

Turnyro lentelės viršūnę iš Stefano Pioli auklėtinių paveržusių prancūzų gretose „hat-trick'ą“ pasiekė 23-ejų atakuojantis saugas Yusufas Yazici.

Įdomu, jog turkas Europos lygoje per tris turus analogiškai pasižymėjo jau antrą kartą.

„Serie A“ čempionate pirmaujantiems Zlatanui Ibrahimovičiui ir kompanijai tai buvo pirmoji nesėkmė ne tik šiame sezone, bet ir skaičiuojant nuo birželio, kuomet futbolas grįžo į stadionus po pirmosios COVID-19 bangos.

„Roma“ 5 – 0 Klužo CFR
2' [1 – 0] Henrichas Mchitarianas
23' [2 – 0] Roger Ibanez
34' [3 – 0] Borja Mayoralis
83' [4 – 0] Borja Mayoralis
89' [5 – 0] Pedro

Berno „Young Boys“ 3 – 0 Sofijos CSKA
3' [1 – 0] Felixas Mambimbi
18' [2 – 0] Miralemas Sulejmani
32' [3 – 0] Felixas Mambimbi

Vienos „Rapid“ 4 – 3 „Dundalk“
7' [0 – 1] Patrickas Hobanas
22' [1 – 1] Dejanas Ljubičičius
79' [2 – 1] Kelvinas Arase
82' [2 – 2] Davidas McMillanas (11 m)
87' [3 – 2] Maximilianas Hofmannas
90' [4 – 2] Yusufas Demiras
90' [4 – 3] Davidas McMillanas (11 m)

Londono „Arsenal“ 4 – 1 „Molde“
22' [0 – 1] Martinas Ellingsenas
45' [1 – 1] Kristofferis Haugenas (į savo vartus)
62' [2 – 1] Sheriffas Sinyanas (į savo vartus)
70' [3 – 1] Nicolasas Pepe
88' [4 – 1] Josephas Willockas

„Hapoel Beer Sheva“ 2 – 4 Lėverkuzeno „Bayer“
5' [0 – 1] Leonas Bailey
12' [1 – 1] Eltonas Acolatse
25' [2 – 1] Eltonas Acolatse
39' [2 – 2] Oras Dadya (į savo vartus)
75' [2 – 3] Leonas Bailey
88' [2 – 4] Florianas Wirtzas

Prahos „Slavia“ 3 – 2 „Nice“
16' [1 – 0] Janas Kuchta
33' [1 – 1] Amine'as Gouiri
43' [2 – 1] Abdallah Sima
71' [3 – 1] Janas Kuchta
90' [3 – 2] Danas Ndoye

Lisabonos „Benfica“ 3 – 3 Glazgo „Rangers“
2' [1 – 0] Connoras Goldsonas (į savo vartus)
24' [1 – 1] Diogo Goncalvesas
25' [1 – 2] Glenas Kamara
51' [1 – 3] Alfredo Morelosas
77' [2 – 3] Rafa Silva
90' [3 – 3] Darwinas Nunezas
19' pašalintas Nicolasas Otamendi („Benfica“)

Poznanės „Lech“ 3 – 1 Lježo „Standard“
14' [1 – 0] Michalas Skorasas
22' [2 – 0] Mikaelis Ishakas
29' [2 – 1] Maxime'as Lestienne'as
48' [3 – 1] Mikaelis Ishakas

Nikosijos „Omonia“ 0 – 2 „Granada“
4' [0 – 1] Yangelis Herrera
63' [0 – 2] Luisas Suarezas
41' pašalintas Michalis Durisas („Omonia“)

Salonikų PAOK 4 – 1 Eindhoveno PSV
21' [0 – 1] Eranas Zahavi (11 m)
47' [1 – 1] Stefanas Schwabas
56' [2 – 1] Andrija Živkovičius
58' [3 – 1] Christos Tzolis
67' [4 – 1] Andrija Živkovičius

San Sebastiano „Real Sociedad“ 1 – 0 AZ „Alkmaar“
58' [1 – 0] Cristianas Portu

„Rijeka“ 1 – 2 „Napoli“
13' [1 – 0] Robertas Muričius
43' [1 – 1] Diego Demme
62' [1 – 2] Filipas Brautas (į savo vartus)

„Leicester City“ 4 – 0 „Braga“
21' [1 – 0] Kelechi Iheanacho
48' [2 – 0] Kelechi Iheanacho
67' [3 – 0] Dennisas Praetas
78' [4 – 0] Jamesas Maddisonas

Luhansko „Zorya“ 1 – 4 Atėnų AEK
6' [0 – 1] Muameras Tankovičius
34' [0 – 2] Petros Mantalos
53' [0 – 3] Marko Livaja
81' [1 – 3] Vladislavas Kočerginas
81' [1 – 4] Marko Livaja

„Milan“ 0 – 3 „Lille“
22' [0 – 1] Yusufas Yazici (11 m)
55' [0 – 2] Yusufas Yazici
58' [0 – 3] Yusufas Yazici

Glazgo „Celtic“ 1 – 4 Prahos „Sparta“
26' [0 – 1] Lukašas Julišas
45' [0 – 2] Lukašas Julišas
65' [1 – 2] Leigh Griffithsas
77' [1 – 3] Lukašas Julišas
90' [1 – 4] Ladislavas Krejci

„Sivasspor“ 2 – 0 „Qarabag“
11' [1 – 0] Caneris Osmanpasa
88' [2 – 0] Olarenwaju Kayode

„Villarreal“ 4 – 0 Tel Avivo „Maccabi“
4' [1 – 0] Carlosas Bacca
52' [2 – 0] Carlosas Bacca
71' [3 – 0] Alejandro Baena
81' [4 – 0] Feras Nino

Razgrado „Ludogorec“ 1 – 3 Londono „Tottenham Hotspur“
13' [0 – 1] Harry Kane'as
33' [0 – 2] Lucasas Moura
50' [1 – 2] Claudiu Keseru
62' [1 – 3] Giovani Lo Celso

„Royal Antwerp“ 0 – 1 Linco LASK
55' [0 – 1] Johannesas Eggesteinas
68' pašalintas Jamesas Hollandas (LASK)

Zagrebo „Dinamo“ 1 – 0 „Wolfsberger“
76' [1 – 0] Iyayi Believe Atiemwenas
45' pašalintas Matthaeusas Taferneris („Wolfsberger“)

Roterdamo „Feyenoord“ 3 – 1 Maskvos CSKA
63' [1 – 0] Ridgeciano Hapsas
71' [2 – 0] Orkunas Kokcu
72' [3 – 0] Lutsharelis Geertruida
80' [3 – 1] Marcosas Senesi (į savo vartus)

Belgrado „Crvena Zvezda“ 2 – 1 „Gent“
13' [1 – 0] Gueloris Kanga
31' [1 – 1] Vadisas Odjidja-Ofoe
59' [2 – 1] Aleksandaras Katai

„Hoffenheim“ 5 – 0 Libereco „Slovan“
22' [1 – 0] Munasas Dabburas
30' [2 – 0] Munasas Dabburas
59' [3 – 0] Florianas Grillitschas
71' [4 – 0] Sargisas Adamianas
76' [5 – 0] Sargisas Adamianas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)