H grupės rungtynėse PSG išvykoje 1:2 (1:1) pralaimėjo „Leipzig“ ekipai ir su 3 taškais po 3 mačų dalijasi 3-4 vietas su Stambulo „Bašakšehir“.

Paryžiečiai pirmavo po Angelio Di Marios įvarčio 6 min., o 16 min. argentinietis galėjo padvigubinti persvarą, bet nerealizavo 11 m baudinio. Smūgį atrėmė vengras vartininkas Peteris Gulacsi.

Savo ruožtu„Leipzig” atsakė Christopherio Nkunku (42 min.) ir Emilio Forsbergo (57 min.) įvarčiais, o PSG rungtynes užbaigė be dviejų pašalintų žaidėjų. Antrame kėlinyje po antrą geltoną kortelę užsidirbo Idrissa Gueye ir Presnelis Kimpembe.

Tiesa, pažymėtina, kad PSG vertėsi be visos grupės traumuotų žaidėjų – Neymaro, Kyliano Mbappe, Marco Verratti, Juliano Draxlerio ir kt.

Primename, kad kitose anksčiau vykusiose šios grupės rungtynėse „Manchester United“ išvykoje 1:2 nusileido „Bašakšehir“.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kiti rezultatai

E grupė

„Sevilla” 3 – 2 „Krasnodar”

17' Magomedas-Shapi Suleymanovas (1-0)
21' Marcusas Bergas (2-0, iš 11 m)
42' Ivanas Rakitičius (2-1)
69' Youssefas En-Nesyri (2-2)
72' Youssefas En-Nesyri (3-2)

„Chelsea“ 3 – 0 „Rennes”

10' Timo Werneris (1-0, iš 11 m)
41' Timo Werneris (2-0, iš 11 m)
50' Tammy Abrahamas (3-0)

F grupė

Sankt Peterburgo „Zenit“ 1 – 1 Romos „Lazio”

31' Aleksandras Jerochinas (1-0)
82' Felipe Caicedo (1-1)

„Brugge” 0 – 3 Dortmundo „Borussia”

14' Thorganas Hazardas (0-1)
18' Erlingas Brautas Haalandas (0-2)
32' Erlingas Brautas Haalandas (0-3)

G grupė

„Barcelona“ 2 – 1 Kijevo „Dinamo”

5' Lionelis Messi (1-0, iš 11 m)
65' Gerardas Pique (2-0)
75' Viktoras Cygankovas (2-1)

Budapešto „Fernecvaros“ 1 – 4 Turino „Juventus”

7' Alvaro Morata (0-1)
60' Alvaro Morata (0-2)
73' Paulo Dybala (0-3)
81' Laša Dvali (0-4, į savo vartus)
90' Franckas Boli (1-4)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)