Įspūdingą formą Europoje ir toliau demonstruoja Anglijos čempionai „Liverpool“ futbolininkai.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai svečiuose net 5:0 (2:0) sudorojo Bergamo „Atalantą“ ir iškovojo trečią pergalę iš tiek pats galimų.

Liverpuliečiai visus reikalus išsprendė per pirmą valandą: Diogo Jota atliko „hat-trick'ą“, o po pertraukos sausi neliko ir Mohamedas Salah su Sadio Mane.

Nepasikuklino ir titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris taip pat išvykoje 6:2 (2:1) pranoko „Salzburg“ ekipą.

Bavarai praleido pirmi – 4 min. tikslus buvo Mergimas Berisha, tačiau nesutriko ir dar iki pertraukos persvėrė rezultatą, o antrame kėlinyje ir sutriuškino savo varžovus.

Nugalėtojų gretose dubliu pasižymėjo lenkas Robertas Lewandowskis.

Svarbius tris taškus išplėšė ir sezono starte strigęs Madrido „Real“.

Zinedine'o Zidane'o kariauna namuose 3:2 (2:1) įveikė Milano „Inter“.

Šeimininkai pirmavo 2:0 po Karimo Benzemos ir Sergio Ramoso įvarčių, bet antro kėlinio viduryje rezultatas tapo lygus – 2:2.

„Real“ herojumi 80 min. tapo Rodrygo, kurio smūgis ir padovanojo komandai pergalę.

Antradienio rungtynių rezultatai:

A grupė

Maskvos „Lokomotiv“ 1 – 1 Madrido „Atletico“
18' [0 – 1] Jose Maria Gimenezas
25' [1 – 1] Antonas Mirančiukas (11 m)

„Salzburg“ 2 – 6 Miuncheno „Bayern“
4' [1 – 0] Mergimas Berisha
21' [1 – 1] Robertas Lewandowskis (11 m)
44' [1 – 2] Rasmusas Kristensenas (į savo vartus)
66' [2 – 2] Masaya Okugawa
79' [2 – 3] Jerome'as Boateng
83' [2 – 4] Leroy'us Sane
88' [2 – 5] Robertas Lewandowskis
90+2' [2 – 6] Lucas Hernandezas

B grupė

Donecko „Šachtar“ 0 – 6 Menchegladbacho „Borussia“
8' [0 – 1] Alassane'as Plea
17' [0 – 2] Valerijus Bondaras (į savo vartus)
26' [0 – 3] Alassane'as Plea
44' [0 – 4] Ramy Bensebaini
65' [0 – 5] Larsas Stindlis
78' [0 – 6] Alassane'as Plea

Madrido „Real“ 3 – 2 Milano „Inter“
25' [1 – 0] Karimas Benzema
33' [2 – 0] Sergio Ramosas
35' [2 – 1] Lautaro Martinezas
68' [2 – 2] Ivanas Perišičius
80' [3 – 2] Rodrygo

C grupė

„Porto“ 3 – 0 Marselio „Olympique“
4' [1 – 0] Moussa Marega
28' [2 – 0] Sergio Oliveira (11 m)
69' [3 – 0] Marulanda Fernando Luisas Diazas

10' Dimitri Payet („Olympique“) nerealizavo 11 m baudinio

„Manchester City“ 3 – 0 Pirėjo „Olympiakos“
14' [1 – 0] Ferranas Torresas
81' [2 – 0] Gabrielis Jesusas
90' [3 – 0] Joao Cancelo

D grupė

Bergamo „Atalanta“ 0 – 5 „Liverpool“
16' [0 – 1] Diogo Jota
33' [0 – 2] Diogo Jota
47' [0 – 3] Mohamedas Salah
49' [0 – 4] Sadio Mane
54' [0 – 5] Diogo Jota

„Midtjylland“ 1 – 2 Amsterdamo „Ajax“
1' [0 – 1] Anthony
13' [0 – 2] Dušanas Tadičius
18' [1 – 2] Andersas Dreyeris

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)