Sostinės klubas išvykoje po atkaklios kovos 1:0 palaužė „Manchester United“ futbolininkus, kurie nukrito į 15-ąją čempionato vietą.

Viso susitikimo metu aikštėje vyko apylygė kova, o vienintelis įvartis krito po to, kai Paulis Pogba baudos aikštelėje nugriovė Hectorą Belleriną.

69-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas. Šis įvartis tapo pergalingu – „kanonieriai“ nutraukė dviejų pralaimėjimų „Premier“ lygoje seriją.

Įvarčiais sekmadienį lijo Birmingame, kur vietos „Aston Villa“ kovojo iki galo, bet 3:4 turėjo pripažinti „Southampton“ pranašumą.

„Southampton“ per pirmąją rungtynių valandą pelnė pirmus keturis įvarčius, tačiau paskutinėmis minutėmis vos neprisižaidė – „Aston Villa“ švelnino rezultatą įvarčiais 62-ąją, 93-ąją ir 97-ąją minutėmis.

Kitose rungtynėse „Newcastle“ 2:1 pranoko Liverpulio „Everton“ komandą, kuri vertėsi be traumuoto Jameso Rodriguezo ir diskvalifikuoto Lucaso Digne.