Italijos pirmenybių rungtynėse sekmadienį „AC Milan“ išvykoje po permainingos kovos 2:1 palaužė „Udinese“ vienuolikę.

Francko Kessie įvartis po Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo 18-ąją minutę išvedė svečius į priekį, bet 48-ąją minutę rezultatą išlygino baudinį realizavęs Rodrigo De Paulas.

Lemiamą žodį tare Z. Ibrahimovičius. 39-erių veteranas 83-ąją minutę įmušė įvartį per save ir padovanojo Milano ekipai pergalę.

Patyręs švedas yra rezultatyviausias „Serie A“ futbolininkas. Per 4 mačus jam pavyko įmušti 7 įvarčius. Šį sezoną Z. Ibrahimovičius spėjo ir persirgti koronavirusu.

Koronavirusą jau įveikė ir kita „Serie A“ superžvaigždė Cristiano Ronaldo. Portugalas sugrįžimo rungtynėse įmušė du įvarčius.

Turino „Juventus“ ekipa išvykoje 4:1 nugalėjo „Spezia“ klubą, kurio atsarginis vartininkas yra 21-erių lietuvis Titas Krapikas.

Pirmąjį įvartį 14-ąją minutę mušė Alvaro Morata, tačiau „Spezia“ sužaidus pusvalandį išlygino rezultatą, todėl treneris Andrea Pirlo nutarė antrojo kėlinio pradžioje leisti į aikštę C. Ronaldo.

Pakilęs nuo suolo 56-ąją minutę, portugalas pasižymėjo jau 59-ąją minutę. 67-ąją minutę įvartį pridėjo Adrienas Rabiot, o C. Ronaldo 76-ąją minutę dar ir įmušė 11 metrų baudinį.

Kitose „Serie A“ sekmadienio rungtynėse „AS Roma“ 2:0 įveikė „Fiorentina“, „Sassuolo“ 2:0 pateikė staigmeną prieš „Napoli“, „Genoa“ ir „Sampdoria“ sužaidė 1:1.

Įvarčiais lijo Turine, kur „Lazio“ klubas po itin atkaklios kovos 4:3 palaužė „Torino“ pasipriešinimą.