Čempionų lygos E grupėje Londono „Chelsea“ išvykoje 4:0 nugalėjo „Krasnodar“ komandą.

Franko Lampardo auklėtiniai pasižymėti galėjau jau 14-ą minutę, tačiau Jorginho nerealizavo 11 m baudinio – smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Aikštės šeimininkai sėkmingai stabdė varžovus iki 37 min., kai pirmąjį įvartį pelnė Callumas Hudson-Odoi.

Rezultatą jau po pertraukos padvigubino Timo Werneris, 76-ą min. realizavęs 11 m baudinį. Pakrikusi Krasnodaro ekipos gynyba leido svečiams kurti pavojingas atakas, po kurių dar po kartą pasižymėjo Hakimas Ziyechas ir Christianas Pulišičius.

„Krasnodar“ 0 – 4 Londono „Chelsea“

14' [0 – 0] Jorginho („Chelsea“, nerealizuotas 11 m baudinys)
37' [0 – 1] Callumas Hudson-Odoi
76' [0 – 2] Timo Werneris (11 m baudinys)
79' [0 – 3] Hakimas Ziyechas
90' [0 – 4] Christianas Pulišičius

Standings provided by SofaScore LiveScore

H grupėje Stambule PSG žvaigždės tik antrame kėlinyje įrodė savo pranašumą, iškovojo pergalę 2:0 prieš „Basaksehir“, o pergalingų įvarčių autoriumi tapo Moise Keanas.

Iš „Everton“ ekipos nuomos sąlygomis į PSG persikėlęs puolėjas jau pirmose savo rungtynėse pasižymėjo dviem įvarčiais.

„Tokia pradžia suteikia man jėgų. Sunkiais dirbsiu ir pasistengsiu būti pasirengęs padėti komandos draugams“, – kalbėjo italas.

PSG vartininkas Keyloras Navas 50-ose savo Čempionų lygos rungtynėse 21-ą kartą išsaugojo savo vartus „sausus“.
Šioje dvikovoje pirmame kėlinyje susižeidė ir buvo pakeistas vienas iš PSG lyderių Neymaras.

Tai buvo pirmoji Thomo Tuchelio auklėtinių pergalė Čempionų lygoje. Sezono starte jie pralaimėjo „Manchester United“ futbolininkams.

Stambulo „Basaksehir“ 0 – 2 Paryžiaus „Saint-Germain“

64' [0 – 1] Moise Keanas
79' [0 – 2] Moise Keanas