Iki šiol be pralaimėjimų žygiavę „Everton“ futbolininkai svečiuose 0:2 nusileido „Southampton“ vienuolikei.

Nugalėtojams įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė Jamesas Wardas-Prowse‘as ir Che Adamsas. 72-ąją minutę „Everton“ liko mažumoje – raudoną kortelę prieš save išvydo Lucas Digne.

Gynėjo išvarymas įsiutino Liverpulio komandos strategą Carlo Ancelotti. Italas kategoriškai nepritarė tokiam teisėjo sprendimui bei teigė, kad jo auklėtinis nukentėjo nepelnytai.

„Arsenal“ komanda namuose 0:1 turėjo pripažinti „Leicester City“ pranašumą.

Nors dvigubai daugiau smūgių atliko „kanonieriai“ (12/6) vienintelį įvartį 80-ąją minutę mušė „lapių“ lyderis Jamie Vardy.

Kitose rungtynėse „Wolverhampton“ ir „Newcastle“ sužaidė 1:1.