Vos 11-ąją vietą šalies čempionate užimanti Mančesterio komanda išvykoje 1:1 sužaidė su Londono „West Ham United“ vienuolike.

18-ąją minutę įspūdingu smūgiu per save pasižymėjo Michailas Antonio, o tašką svečiams išplėšė po pertraukos aikštelėje pasirodęs Philas Fodenas.

45-ąją minutę į aikštę išbėgęs 20-metis nuginklavo varžovų vartininką 51-ąją minutę, o per likusį laiką „West Ham“ nuo varžovų išpuolių apsigynė.

Kitose „Premier“ lygos rungtynėse šeštadienio popietę Londono „Crystal Palace“ miesto derbyje 2:1 įrodė pranašumą prieš Londono „Fulham“.

Pergalę nukalė Jairo Riedewaldo ir Wilfriedo Zaha įvarčiai. Paskutinėmis minutėmis šeimininkams paguodos įvartį pelnė Tomas Cairney.

88-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo „Fulham“ puolėjas Aboubakaras Kamara.