Madrido „Real“ pirmą kartą istorijoje nesėkmingai žengė į naująjį Čempionų lygos sezoną – trečiadienį namie 2:3 nusileido nusileido Donecko „Šachtar“ futbolininkams. Pastarieji įpusėjus dvikovai jau pirmavo 3:0. Rezultatą sušvelnino Luka Modričius ir Vinicius Junioras, tačiau to neužteko.

Augant kritikai Z. Zidane'as išlieka pasitikintis savo jėgomis.

„Matau, kad galiu sutvarkyti iškilusias problemas ir ketinu tai padaryti. Žaidėjai – taip pat. Ieškosime sprendimų ir juos rasime. Dabar turime pasirengti šeštadienio dvikovai su „Barcelona“, – kalbėjo „Los Blancos“ treneris.

„Šachtar“ komandoje trūko 10 pagrindinės sudėties žaidėjų dėl koronaviruso, tačiau svečiai pirmajame kėlinyje surengė tikrą įvarčių tornadą „Alfredo Di Stefano“ stadione.

„Labai prastas jausmas po tokio rezultato. Susidėjo viskas – darėme klaidas, mums trūko pasitikėjimo savo jėgomis, energijos, – kalbėjo Zizou. – Džiaugiuosi, kad kai kurie žaidėjai sureagavo po pertraukos ir ėmėsi keisti situaciją, nes jie jautė, kad tokio rezultato nenusipelno“.

Ir tęsė: „Tai buvo prastos rungtynės, prastas vakaras. Esu treneris, esu tas, kuris privalo rasti sprendimą. Čempionų lygos kampanija tik prasidėjo ir mes nesirengiame pasiduoti“.

„Šachtar“ strategas Luisas Casto pasidžiaugė, kad pirmasis kėlinys buvo geriausias šį sezoną: „Sukūrėme progas, galėjome pelnyti įvarčių dar daugiau. Antroje dalyje taip pat nemažinome tempo. Kai rezultatas buvo 3:2, mums teko daugiau susikoncentruoti į gynybą ir jau pradėti galvoti, kad rungtynės pasibaigtų kaip galima greičiau.

Apskritai, gerai veikė ir pasirinkta taktika, ir žaidėjų įgūdžiai. Mums tai – nuostabus rezultatas. Žaidėjai viską atliko absoliučiai fantastiškai. Buvome vieningi nuo pradžios iki pabaigos“.

„Real“ 2 – 3 „Šachtar“

29' [0 – 1] Tete

33' [0 – 2] Raphaelis Varane'as (į savo vartus)

42' [0 – 3] Manoras Solomonas

54' [1 – 3] Luka Modričius

59' [2 – 3] Vinicius Junioras