Vokietijos čempionai nesukūrė daug progų, bet ekipos legionieriai iš Prancūzijos išnaudojo savo šansus.

Pirmame kėlinyje kamuolį į Jano Oblako ginamus vartus siuntė Kingsley Comanas bei to paties prancūzo perdavimu pasinaudojęs Leonas Goretzka.

Iš karto po pertraukos tiksliu smūgiu atsakė Joao Felixas, bet dėl ginčytinos nuošalės Ispanijos ekipos talento iš Portugalijos įvartis nebuvo įskaitytas.

Bavarų pergalę įtvirtino puikus kito prancūzo Corentino Tolisso šūvis iš baudos aikštelės prieigų bei K. Comano rezultatyviai užbaigta kontrataka.

Tuo metu 2019 metų čempionai „Liverpool“ tarptautinį sezoną pradėjo sunkia viešnage Nyderlanduose.

Didžiąją D grupės dvikovos dalį gintis turėję ir kartą virpsto išgelbėti anglai 1:0 (1:0) palaužė Amsterdamo „Ajax“.

Vienintelį įvartį įmušė taip pat ne svečiai: 35-ą min. į savo vartus kamuolį netyčia nukreipė „Ajax“ gynėjas iš Argentinos Nicolasas Tagliafico.

Kitose D grupės rungtynėse Bergamo „Atalanta“ 4:0 (3:0) sudorojo debiutantus iš Danijos „Midtjylland“.

C grupėje „Manchester City“ (Anglija) savoje teritorijoje 3:1 (1:1) nugalėjo „Porto“ (Portugalija), o Ahmedas Hassanas Koka paskutinę minutę išplėšė pergalę Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) klubui 1:0 (0:0) prieš „Marseille“ (Prancūzija).

B grupėje Milano „Inter“ (Italija) neapgynė namų sienų ir tenkinosi lygiosiomis 2:2 (0:0) su Menchengladbacho „Borussia“ (Vokietija).

„Bayern“ 4 – 0 „Atletico“
28' [1 – 0] Kingsley Comanas
41' [2 – 0] Leonas Goretzka
66' [3 – 0] Corentinas Tolisso
72' [4 – 0] Kingsley Comanas

„Inter“ 2 – 2 „Borussia“
49' [1 – 0] Romelu Lukaku
63' [1 – 1] Ramy Bensebaini (11 m)
84' [1 – 2] Jonasas Hofmannas
90' [2 – 2] Romelu Lukaku

„Manchester City“ 3 – 1 „Porto“
14' [0 – 1] Luisas Diazas
20' [1 – 1] Sergio Aguero (11 m)
65' [2 – 1] Ilkay Gundoganas
73' [3 – 1] Ferranas Torresas

„Olympiakos“ 1 – 0 „Marseille“
90' [1 – 0] Ahmedas Hassanas Koka

„Ajax“ 0 – 1 „Liverpool“
35' [0 – 1] Nicolasas Tagliafico (į savo vartus)

„Midtjylland“ 0 – 4 „Atalanta“
26' [0 – 1] Duvanas Zapata
36' [0 – 2] Alejandro Gomezas
42' [0 – 3] Luisas Murielis
89' [0 – 4] Aleksejus Mirančiukas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)