Čempionų lygos H grupėje PSG futbolininkai savo aikštėje susitiko su „Manchester United“ komanda. Daug dėmesio sulaukusioje dvikovoje pirmąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė svečiai.

Po pražangos 11 m baudinį gavęs mušti Bruno Fernandesas pirmą kartą jo realizuoti nesugebėjo – Keiloras Navasas kamuolį atrėmė, tačiau teisėjas pastebėjo, kaip PSG vartininkas paliko vartų liniją prieš smūgį ir nusprendė 11 m baudinį pakartoti.

Antrąkart B. Fernandesas savo šanso nepraleido ir 23-ą min. „Manchester United“ išsiveržė į priekį 1:0.

Po pertraukos aikštės šeimininkai užgulė „raudonųjų velnių“ vartus ir jų pastangos buvo vainikuotos įvarčiu.

Tiesa, rezultatas 55-ą min. buvo išlygintas (1:1) ne PSG futbolininkų, o pačios „Manchester United“ komandos. Po Neymaro pakelto kampinio galva į savo vartus kamuolį nukreipė Anthony Martialis.

Paskutinį žodį šioje dvikovoje beveik pačioje rungtynių pabaigoje tarė Marcusas Rashfordas. Puolėjas pats ėmėsi iniciatyvos prie aikštės šeimininkų vartų ir, radęs skylę gynyboje, padėjo „Manchester United“ išplėšti pergalę Čempionų lygos starte.

PSG 1 – 2 „Manchester United“

23' [0 – 1] Bruno Fernandesas (11 m b.)

55' [1 – 1] Anthony Martialis (į savus vartus)

87' [1 – 2] Marcusas Rashfordas

H grupėje sėkmingai pasirodė Turino „Juventus“ komanda. Be dėl COVID-19 karantinuoto Cristiano Ronaldo žaidę Italijos čempionai išvykoje 2:0 (0:0) įveikė Ukrainos vicečempionus Kijevo „Dinamo“ futbolininkus.

Abu įvarčius Turino ekipai pelnė Alvaro Morata (46-ą ir 84-ą min.).

„Juventus“ stratego poste pergalingai Čempionų lygoje debiutavo legendinis italų futbolininkas Andrea Pirlo.

„Barcelona“ 5 – 1 „Ferencvaros“

„Barcelonai“ po įvartį įmušė penki futbolininkai: Lionelis Messi (iš 11 m.), Ansu Fati, Phillipe'as Coutinho, Pedri ir Ousmane'as Dembele.