Bekompromise fizine kova ir geltonų kortelių gausa (lietuviams parodytos 5, čekams – 2 kortelės) pažymėtose rungtynėse čekų pergalę lėmė vienintelis įvartis, pelnytas 22-ąją minutę.

Čekų puolėjas Ondrejus Šašinka užbaigė komandos ataką taikliu smūgiu galva ir pirmo kėlinio viduryje išvedė svečius į priekį.

Antro kėlinio pabaigoje lietuviai turėjo keletą progų išlyginti rezultaą, bet jomis nepasinaudojo. Mačas baigėsi Čekijos futbolininkų pergale – 0:1 (0:1).

Donato Vencevičiaus treniruojama rinktinė atrankos varžybas baigs lapkričio mėnesį. Vilniuje lapkričio 13-ąją lietuviai žais su San Marino atstovais, o lapkričio 17-ąją – Pulos mieste su kroatais.

Čekijos rinktinė su 18 taškų po 9 rungtynių grupėje užima pirmąją vietą, o Lietuvos ekipa su 7 taškais po 8 mačų tarp 6 komandų yra 5-a.

Lietuva – Čekija 0:1 (0:1)

Marijampolės futbolo arena, teisėjas – Morten Krogh (Danija)

Įvartis: 22 min. Ondrej Šašinka (Čekija)

Įspėti: 19 min. Benas Šatkus, 47 min. Edvinas Kloniūnas, 53 min. Ernestas Stočkūnas, 82 min. Matas Ramanauskas, 86 min. Titas Milašius (Lietuva); 57 min. Michal Sadilek, 90+4 min. Pavel Bucha (Čekija)

Lietuvos vaikinų U-21 rinktinės sudėtis: Titas Krapikas, Ernestas Stočkūnas, Benas Šatkus (61 min. Vilius Armalas), Edvinas Kloniūnas, Pijus Širvys, Benas Anisas (47 min. Titas Milašius), Matas Ramanauskas, Svajūnas Čyžas (86 min. Deividas Malžinskas), Ignas Kružikas (76 min. Nauris Petkevičius), Renatas Banevičius, Eligijus Jankauskas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)