Katalonijos ekipa išvykoje 3:0 (1:0) nugalėjo Vigo „Celta“ futbolininkus, nors nuo 42 min. žaidė be iš aikštės pašalinto Clemento Lenglet.

Dar vieną įvartį „Barcelonai“ pelnė kylanti 17-metė žvaigždė Ansu Fati. Pirmajame ture pasižymėjęs du kartus, šį kartą puolėjas įmušė sykį – tai padarė 11-ąją rungtynių minutę.

Antrame kėlinyje 51 min. kamuolį į savo vartus nukreipė Lucasas Olaza, o Sergi Roberto pergalę įtvirtino 95 min.

Kitose rungtynėse „Sevilla“ namie 1:0 pranoko Valensijos „Levante”, o Bilbao „Athletico” išvykoje 0:1 nusileido be dviejų pašalintų žaidėjų rungtynes baigusiai „Cadiz“ ekipai.

Komandoms sužaidus skirtingą skaičių rungtynių turnyro lentelėje pirmauja keturi klubai, turintys po 7 taškus.