Pirmuosius taškus prarado šalies čempionė Turino „Juventus“ komanda, kuri išvykoje 2-2 sužaidė su „AS Roma“ vienuolike.

Šeimininkai didžiąją rungtynių dalį kontroliavo žaidimą bei du kartus buvo priekyje – 31-ąją ir 45-ąją minutėmis pasižymėjo Jordanas Veretout.

Vis dėlto „Senąją senjorą“ gelbėjo parako nestokojantis Cristiano Ronaldo. 35-erių portugalas mušė įvarčius 44-ąją ir 69-ąją minutėmis.

Po finalinio švilpuko Andrea Pirlo auklėtiniai galėjo džiaugtis vienu iškovotu tašku. Trečdalį mačo jiems teko žaisti dešimtyje, nes 62-ąją minutę raudoną kortelę gavo Adrienas Rabiot.

Kitose sekmadienio rungtynėse įspūdingą pergalę iškovojo „Napoli“ futbolininkai, kurie namie net 6-0 pervažiavo „Genoa“.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Hirvingas Lozano, po vieną – Piotras Zielinski, Driesas Mertensas, Elifas Elmas ir Matteo Politano.

„AC Milan“ svečiuose 2-0 įrodė pranašumą prieš „Crotone“. Įvarčius mušė Franckas Kessie ir Brahimas Diazas.

„Sassuolo“ 4-1 sutriuškino Tito Krapiko atstovaujamą naujokę „Spezia“, o lietuvis liko ant suolo. „Verona“ 1-0 palaužė „Udinese“.