Hansi Flicko auklėtiniai Budapešte vykusiame Supertaurės finalo mače per pratęsimą 2-1 nugalėjo „Sevilla“ futbolininkus.

Ispanai pirmieji išsiveržė į priekį, kai už Davido Alaba pražangą skirtą 11 metrų baudinį realizavo Lucasas Ocamposas.

Vis dėlto 34-ąją minutę po puikaus lenko Roberto Lewandowski perdavimo rezultatą išlygino Leonas Goretzka.

Per pagrindinį laiką klubai daugiau nepasižymėjo, todėl teko žaisti pratęsimą. Jame lemiamas įvartis krito 104-ąją minutę, kai galva pasižymėjo Javi Martinezas.

„Bayern“ laimėjo UEFA Supertaurę antrą kartą istorijoje – anksčiau tai buvo pavykę padaryti 2013 metais įveikus Londono „Chelsea“.

UEFA Europos lygos titulų rekordininkė „Sevilla“ dėl Supertaurės varžėsi jau šeštą kartą, tačiau laimėti ispanai sugebėjo tik kartą 2006 metais.